PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474701}

Złe kobiety

The Vicious Kind
6,1 692
oceny
6,1 10 1 692
Złe kobiety
powrót do forum filmu Złe kobiety

dlaczego nie powiedziała swojemu chłopakowi Peterowi prawdy, że jego brat Caleb ją
gwałcił? To mnie denerwowało w tym filmie. Ogólnie film wart obejrzenia. Polecam.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

gwałcił ???? dupska mu dała bo młody nie mógł jej wydymać !!! ogólnie qrevski charekterek................

Reznik

jakby powiedział że ją gwałcił, to byłaby właśnie nieszczera hahhaha.

ocenił(a) film na 6
zgelka

hehe

Reznik

łehe

ocenił(a) film na 6
zgelka

WIDZĘ ŻE CHCESZ PRZYLUKAĆ "BRĄZOWY KRÓLIK" I CHLOE SEVIGNY W AKCJI{BLOWJOB} HE HE

Reznik

JUŻ WIDZIAŁAM. jako ciekawostkę, ale mam zamiar zobaczyć jeszcze raz (bo sama nie wiem co mam sądzić o tym... WYGNIOTKU sądzić). O

Tomik_4

może dlatego że on jej nie gwałcił? a głupio tak się przyznać chłopakowi że się samemu daje dupy jego bratu

ocenił(a) film na 9
Tomik_4

nie zgwalcil.. ale stworzyl atmosfere pelna napiecia.. i mozna uznac ze troche ja nekal.. i nie usprawiedliwiajac postawy Emmy.. to nie uwazam by 'dala dupy', jakas dziwna chemia miedzy nimi powstala, prawdopodobnie dlatego ze bracia tak rozni od siebie.. I sadze ze o tym jestem film poniekad..o dysonansach poznawczych... jakiejs wewnetrznej sile ktora pcha nas w strone destrukcji, auto i w ogole, jak u Caleba ktory wszystko taranuje i rani bliskich, czy Emmie ktora nie umie oprzec sie pokusie zachwiania stabiizacji sielankowego zwiazku z niewinnym chlopakiem.. Niewinnosc Petera jest z kolei bardzo prowokujaca, az ma sie domaga przeciagniecia po zwirowisku.. napiecie rosnie jak balon, a jego pekniecie, czyli kulminacja, zawiera sie w scenie dosc brutalnego aktu sexualnego.. ktory niby jest przewidywalny ale to tak jak z dziecmi ktorym mowi sie by nie tykaly goracego zelazka :) dobry dramat prosty mechanizm ale pokazany ze szczeroscia.. no i postac Caleba.. magnetyczna.

ocenił(a) film na 9
czarny_ziutek

tego typu wypowiedzi utwierdzają mnie tylko w przekonaniu że Caleb miał rację w pierwszej scenie...

ocenił(a) film na 9
pinang

tzn?

ocenił(a) film na 9
pinang

ah, że "they are all whores". Dzięki. ale to jest jakis bezużyteczny trolling mizogina. ulżyj sobie gdzie indziej, dziecko.

ocenił(a) film na 9
czarny_ziutek

jasne, teraz wszyscy, ktorzy sie z Toba nie zgadzaja to dzieci i mizogini....

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Bo to zła kobieta była, generalnie miała w sobie jakieś zwierzęce libido, coś co nie poddaje się opisowi. Takie kobiety zapadają w pamięć, oj tak...

ptosiek

Dzięki. Pozdrowienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones