PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608593}

Yuma

6,3 76 232
oceny
6,3 10 1 76232
5,2 14
ocen krytyków
Yuma
powrót do forum filmu Yuma

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego główny bohater uprawiał sex z własną ciotką?
Z góry dzięki

topisieasfalt

Myślę, że pokazane zostało już krańcowe stoczenie się bohatera. Ciotka od początku na niego leciała, a po tym jak zrobili skok na jubilera stwierdziła, że najlepsze zostaje na koniec. Tak to odebrałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
NEM0_999

Chciało ci się zakładać profil żeby skomentować wypowiedź?
Czy ktoś tu kogoś obraził a już w szczególności wulgarnie?

ocenił(a) film na 1
topisieasfalt

Nie mam pojęcia, ten film to w ogóle jakaś porażka.

ocenił(a) film na 4
topisieasfalt

Dla mnie tym motywem scenarzyści kompletnie dali dupy. ok, rozumiem że Katarzyna Figura i że w prawie każdym filmie, gdzie gra musi się z kimś ruchać, albo cyce eksponować, no ale jak już chcieli na siłę wcisnąc ją do sceny erotycznej to mogli pokazać jak sypie się z np. Kotem. Finalnie to by lepiej wyglądało, tu ją pukał, a tu jej kanciape spalił. A tak? Co to było? Nawet jeśli miało ukazywać owo krańcowe stoczenie Zygi, to co? przez kazirodztwo? Kompletny nonsens.

ocenił(a) film na 8
topisieasfalt

Zgadzam się zupełnie z przedmówcami. Motyw spania z ciotką zostawił po sobie okrutny niesmak, zepsuło mi ogólne postrzeganie filmu. A mogło być tak pięknie...

crlne

Ja bardziej bym się skłaniał ku odpowiedzi ...perun_6
Film mi osobiście bardzo się podobał i nie skłaniałbym się ku temu, że scenarzyści dali ... robiąc tak czy inaczej.
Film jak jest napisane na końcu jest zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami - o gustach i smakach się nie rozmawia i każdy ma swój odbiór tego obrazu. Ja osobiście polecam jeżeli ktoś szuka kina nie koniecznie do oglądania z paluszkami czy też popcornem w ręku. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
crlne

Jeśli już mieli pokazać to całe krańcowe stoczenie się głównego bohatera, to mogli dać scene jak, mimo tego że kocha Rudą, bolcuje sie z Bajaderą wtedy też i końcowa scena z piekarni miałaby o wiele więcej sensu.
no ale nie! Gierszałek to obecnie bożyszcze do którego wzdychają nastolatki, a Figura to wielka seksbomba polskiego kina lat 90-ch, która rozgrzewała męską publikę, więc "mądrym" scenarzystom pewnie dlatego ten motyw wpadł do głowy, by tą parkę ukazać w takiej scenie a nie innej. Zagranie pod publikę, które kompletnie nie wyszło.

ocenił(a) film na 10
crlne

To była krótka scena dosłownie 5 sekund więc mi nawet nie utkwiła

crlne

czyli przez tą scenę film jest dla Ciebie bardzo dobry 8/10, a nie wybitny tak ? dla mnie to 3/10, no, ale co ja tam wiem, widziałem 3 filmy w życiu :)

użytkownik usunięty
topisieasfalt

Seks z ciocią, co w tym niesmacznego?

Gdyby to była moja ciotka to nie zastanawiałbym się nawet sekundy.

ocenił(a) film na 10
CharlieMarlow

Mieć taką ciotkę to można szaleć i nie patrzeć co będzie dalej:)

ocenił(a) film na 10

Ja znam osobę która ruchała się z własną ciotką i dla niej to nic wielkiego mało tego poznał ją dopiero jak miał 18 lat a jak miał 21to ją zaliczył i nie nazwał tego czymś obleśnym.

użytkownik usunięty
DoktorLejdo

O tym piszę. Czemu seks z ciocią mialby być czymś złym?

ocenił(a) film na 8

Niczym bo to nie kazirodztwo

ocenił(a) film na 1
topisieasfalt

W we współczesnym polskim kinie tak się buduje "dramaturgię" Po co aktorstwo, dobre dialogi, klimatyczna praca kamerą? Przecież można zrobić jak zawsze - pokazać kilku polsko-ruskich gangsta z łańcuchami na szyi, jak kopią kogoś w knajpie, a całość doprawić sceną seksu bohatera z jakaś podstarzałą burdel-mamą...

A Kasia Figura w scenie "orgazmu" wygląda raczej, jakoby ktoś ja pchnął nożem w plecy...

ocenił(a) film na 6
Sony_West

mnie nawet podnieciła ta scena dobry film nie wiem czego chcecie..

ocenił(a) film na 5
Eazy96

nie rozumiem oburzenia nad tą sceną. W tym "klubie" kumple używali sobie na tancerkach jak chcieli, tylko Figura i Zyga byli nieobsłużeni. Podniecenie napadem na jubilera, alkohol i się stało no. Nie widzę w tym jakiejś większej sensacji. Nie znali się od dwóch dni, tylko cały czas w filmie były jakieś uśmieszki itp między nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones