PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006835}

X

5,8 24 879
ocen
5,8 10 1 24879
6,8 37
ocen krytyków
X
powrót do forum filmu X

5/10

ocenił(a) film na 5

Nie jest źle ale nie do końca mnie urzekła ta historia. Poprawne nawiązanie do starego kina grozy i nic więcej. Trochę wzięte z Tarantino, trochę z teksańskiej masakry, ale nic porywającego. Tak to widzę.

ocenił(a) film na 3
Lukasz_Caspersky

Dokładnie. Laski fajne i erotyczna stylistyka rodem z Grindhouse: Death Proof - to chyba jedyne zalety tegoż filmu. Poza tym całość jest obleśna i niesmaczna. To chyba najgorszy szajs, jaki wypuściło A24.

ocenił(a) film na 5
Lukas_Art

zgadzam się pomimo tego, że flaki były wpisane w scenariusz stylistycznie :)

ocenił(a) film na 6
Lukasz_Caspersky

ja widzę to tak samo. Fajne dziewczyny, ładny obrazek i tyle. Trailer o wiele lepszy niż sam film.

ocenił(a) film na 4
Lukasz_Caspersky

zgadzam się, generalnie w sumie sam film mi się podobał do momentu, w którym zamienił się w slasher, a tak to sama historia sama bardzo przywidywalna, film by zyskał gdyby był psychologicznym horrorem, a tak to mamy przeciętny film

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Caspersky

to zle to widzisz, to jest poprostu porabany horror i tyle, krokodyl najlepszy, ladnie ja capna i poszedl w tango

monty83

A znalazłeś gdzieś w sieci, bo mi się nie udaje.

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Caspersky

A co jest niby wzięte od Tarantino? Weź wgl nie porównuj takie gówna do naprawdę zacnych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones