PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108780}

Wyznania małoletniej gwiazdy

Confessions of a Teenage Drama Queen
5,5 11 481
ocen
5,5 10 1 11481
Wyznania małoletniej gwiazdy
powrót do forum filmu Wyznania małoletniej gwiazdy

Dno

ocenił(a) film na 1

Z czystym sercem mogę powiedzieć, że to najgłupszy film jaki widzialam w życiu.

ocenił(a) film na 7
bada

to ogladnij projekt monster!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kopaczo

albo zobacz film happy go lucky - to jest dopiero gniot :/

bada

Trzeba było go nie oglądać całego jak ci się nie podobał... eh...

ocenił(a) film na 7
Dziewczynka_bez_zapalek

film lekki i przyjemny w sam raz do obejrzenia w niedzielę.

ocenił(a) film na 1
ladybird03

Może nie najgorszy, ale jeden z gorszych..........

bada

Pomimo tego że film jest jakiś dziwny (żeby nie powiedzieć oryginalny) tytuł nijak ma się do treści filmu... no bo - powiedzcie sami - była tam jakaś 'gwiazda' . W ogóle to spodziewałam się jakiejś panienki, która wpadła w złe towarzystwo i to ją przeraża, i z tego się zwierza. A nie wręcz odwrotnie. A morałem jest to że ' nie wolno kłamać ' . Ten film po prostu jest dziwny.

_Lady_In_Red_

no bo obsada znowu nie taka zła

bada

Nie_Mam_Nicka, zgadzam się w 100%. Nie można wiele oczekiwać od kina familijnego.

ocenił(a) film na 6
Melissa

Polecam przeczytać książkę ;] Ma tytuł " Wyznania nastoletniej gwiazdy"

gosiek_7

Film bardzo mi się podobał. Jestem zadowolona z niego ;)
ale w końcu o gustach się nie dyskutuje, są i gusta i guściki.

gosiek_7

Gosiek_7, czytałam, książka o niebo lepsza od filmu, ale byłam naprawdę oburzona faktem, iż autor "Wyznań" zrobił z nas, Polaków, totalnie zacofany naród. Matka głównej bohaterki była Polką i o ile pamiętam, Lola tłumaczyła brak zainteresowania jej matki takim wspaniałym wynalazkiem jakim jest mikrofalówka właśnie jej pochodzeniem...

ocenił(a) film na 2
Melissa

Szczerze mówiąc nie obejrzałam nawet tego filmu do końca, ponieważ w połowie myślałam, że po prostu zasnę. Film był po prostu nudny. Najprostsze określenie. Oglądałam kilka innych filmów z Lindsay Lohan i szczerze przyznaję, że ten jest najgorszy. A książka była za to świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones