PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114358}

Wyspa skarbów

Treasure Island
6,1 238
ocen
6,1 10 1 238
Wyspa skarbów
powrót do forum filmu Wyspa skarbów

Film widziałem w telewizji HBO 15.1.2000 roku, tak więc światowa data premiery jest błędna. W wyniku poszukiwań na necie znalazłem, że film jest z roku 1999.
( źródło: http://www.imdb.com/title/tt0248568/ )

ocenił(a) film na 4
markus1511_2

Myślisz, że administratorzy Filmwebu zwracają uwagę na takie "szczegóły"?... Kiedyś zgłosiłem polski film, który miał emisję w tv, a nie było go w bazie, to kazano mi udowodnić z 2 źródeł, że takowy film istnieje. Link do programu tv nie wystarczył... Ludzie zgłaszają poprawki (błędy) do filmów, które są rozpatrywane przez wiele miesięcy... Nie rozumiem na jakich zasadach funkcjonuje ten portal, bo chyba ważniejsi są jego "tfurcy", a nie użytkownicy.

vasquez77

Na początku roku zgłosiłem błąd w opisie jednego z filmów. błąd odrzucono, bo niepodlinkowaniem aktorów (w żadnym opisie na Filmwebie nie ma podlinkowanych aktorów w opisach). Zatem naniosłem stosowne poprawki. Odrzucono je z powodu... usunięcia. Czas oczekiwania na każde rozpatrzenie to ok. 2-3 miesięcy, czyli prawie pół roku trwało odrzucanie tego, co zgłosiłem.

A błąd polegał na tym, że w opisie filmu "Góra Dante'go" w roli samotnej pani burmistrz wpisano nazwisko reżysera filmu, a nie aktorki, która tę rolę odgrywała.

Moderacja Filmwebu sobie po prostu w kulki leci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones