PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007159}

Wysoka dziewczyna 2

Tall Girl 2
4,6 3 271
ocen
4,6 10 1 3271
Wysoka dziewczyna 2
powrót do forum filmu Wysoka dziewczyna 2

przewidywalny

ocenił(a) film na 4

film obejrzałam jako taki na odstresowanie się, więc nie miałam wysokich oczekiwań. Niestety to nic nie dało, bo film mi się dłużył i był strasznie nudny. Do tego przewidywalny, ponieważ potrafię wymienić z biegu co najmniej 5 tytułów sequeli o tej samej fabule, tzn. dziewczyna ma chłopaka, ale zostaje wybrana do czegoś lub do szkoły przychodzi nowy chłopak, z którym znajduje wspólny język i chamsko z nim przystaje, przez co jej chłopak jest zazdrosny, o co się później kłócą, lecz mimo wszystko wracają do siebie i ich miłość jest jeszcze mocniejsza. Tak wygląda streszczenie całego filmu, jak i tysiąca podobnych. Ile można wałkować ten sam temat?

ocenił(a) film na 6
migdal_fw

Film owszem przewidywalny ale z mądrymi tekstami i radami terapeutycznymi do pracy nad sobą. Mądry w swej głupocie bym rzekła. Nie spodziewałam się.

ocenił(a) film na 6
migdal_fw

'Przewidywalny'! Jak widzę to słowo to rzygać mi się chcę? No i co k***a z tego????!!! Film ma bawić, zabijać czas i to robił! Film miał być luźny, miły, jakby dla młodzieży i taki był. Nie można tu nic więcej oczekiwać. Czego ci tu zabrakło? Może jakiegoś morderstwa, albo gwałtu? Weź idź lepiej pierogi lepić, a nie filmy oglądać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones