PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007159}

Wysoka dziewczyna 2

Tall Girl 2
4,6 3 270
ocen
4,6 10 1 3270
Wysoka dziewczyna 2
powrót do forum filmu Wysoka dziewczyna 2

Zawiedziony

ocenił(a) film na 4

Druga część trochę mnie zawiodła. Film bardziej taki co by coś leciało niż na poważnie. Nieco się wynudziłem w porównaniu do części pierwszej. Największą szpile dostałem gdy się okazało że dziewczyna ma aż 183cm.... Ludzie, no proszę was. W życiu to nie jest jakiś mega olbrzym gdzie "zasłania ekran w kinie"... Niestety mocne 4/10

ocenił(a) film na 7
Cayt

Ma 187 cm, choć mega dużo to może nie zmienią, lecz też chyba specjalnie jest obsadzona wśród innych dość niskich aktorów, jak jej siostra, która lekkim cudem zrobiła karierę w konkursach piękności przy 155 cm wzrostu

ocenił(a) film na 5
Cayt

Ona może zasłaniać komuś ekran , większość dziewczyn , ale macie rację są dziewczyny wyższe np. do koszykarek jej trochę brakuje , jednak celowo to pokazują na zasadzie karykatury w filmie - w 1cz., był to kompleks bohaterki teraz jest to żart, do tego pamiętajcie , że laska ma niecałe 17 lat , w tym wieku chłopacy są dość niscy , do tego ona nadal rośnie więc będzie jeszcze do studentów wyższa od 2/3 szkoły a 1/3 w większości będzie równa lub blisko w następnym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones