PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611010}
3,2 914
ocen
3,2 10 1 914
Wyprawa po śmierć
powrót do forum filmu Wyprawa po śmierć

Makabra

ocenił(a) film na 3

Ni to horror ni to Sci-Fi. Może nie mieli kasy na efekty, może to był jakiś niskobudżetowy film... dlatego jestem im tą sferę jeszcze wybaczyć. Jednak fabuła kupy się nie trzyma, to co się dzieje na ekranie nie jest ani zaskakujące ani przemyślane, co najwyżej głupie. Ten przerośnięty kurczak po prostu ich zabija. Do tego Ci nawiedzeni mieszkańcy wioski, którzy dokarmiają Simlocka (nie wiem jak się to pisze) po jaką cholerę oni tam mieszkają? A ta akcja z tą panną w gnieździe mnie po prostu rozwaliła, umorusała się krwią po gębie (scena jak z predatora) a później wywaliła cały magazynek z shotguna w chmurę (co ona jej zawiniła). Jak weszła do gniazda miałem przez chwilę nadzieje, że chociaż spróbuje go zabić ale to wyglądało tak jakby wołała tego ptaka na śniadanie.

ocenił(a) film na 1
bialy333

Zgadzam się z przedmówcą film do niczego. Wyłażą z samochodu tylko po to aby dokarmić ptaszka, nawet jak już dowiadują się o mocy medalionu w ogóle z niego nie korzystają próbując załatwić "Simlocka" :). Czasem ten ptak wygląda jak orzeł a czasem jak sep z wydartymi piórami.
Do tego ostatnia scena - gościu podpala wylewającą się benzynę a wybuch następuje we wnętrzu samochodu a stacja nadal cała :(. Nic dodać nic ująć. 1/10 bo niżej się nie da.
Prawdę powiedziawszy należało im się choć ludzie z wioski wcale nie byli lepsi.

ocenił(a) film na 3
renegat2x

Fakt bohaterowie nie wzbudzają pozytywnych emocji i jedni i drudzy po prostu denerwowali mnie tym co robili bo było to tak bezsensowne że ciężko było przepatrzyć. Do żadnej postaci się nie przywiązałem, Podsumowując dobrze że "blokada karty Sim" ich zeżarła, szkoda tylko że pare pobocznych postaci się uchowało w wiosce, bo mi strasznie działali na nerwy. Ja bym zrobił kontynuacje albo dla świętego spokoju w napisach puściłbym krótki przerywnik, w którym ptaszek wszystkich zżera a później będąc za głupim albo przywiązanym jakąś klątwą związaną z medalionem i nie mogąc opuścić tego miejsca zdycha z głodu.

Gdyby dali takie zakończenie do tego pasma głupot, które nazwali filmem, to chyba bym się tak ucieszył, że podniósłbym im ocenę o jeden punkt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones