PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38995}

Wygnańcy miłości

Born into Exile
7,4 43
oceny
7,4 10 1 43

Wygnańcy miłości
powrót do forum filmu Wygnańcy miłości

PIEKNY FILM

ocenił(a) film na 10

oglądałam go bardzo dawno temu ale wciąż o nim pamiętam a jak film zrobi wrażenie to się o nim nie zapomina tak uważam , piękna historia dwojga młodych ludzi którzy nie mogąc być razem uciekają do wielkiego miasta zdani tylko na siebie muszą sobie radzić jest im ciężko bardzo ciężko ale mają siebie więc maja wszystko by zdobyć pieniądze robią wbrew sobie wiele rzeczy których normalnie by nie zrobili ale w imię miłości walczą o siebie Na końcu filmu zostają razem wracają do miejscowości z której uciekli bo matka dziewczyny która nie zgadzała sie by byli razem w końcu zrozumiała że to prawdziwa miłość i dała im szansę PŁAKAŁAM NA TYM FILMIE znakomita rola Marka Paula Gosselaara jako CHRIS :) może jeszcze kiedyś telewizja nada ten film bo jest świetny szczególnie dla takich młodych ludzi daje do myślenia i pokazuje jak piękna może być miłość i że dla prawdziwego uczucia warto walczyć !!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
beti83_25

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ, FILM PIĘKNY. OGLĄDAŁAM GO DAWNO TEMU, A DO DZIŚ POZOSTAŁ W MOJEJ PAMIĘCI.

ocenił(a) film na 6
beti83_25

Też mi się bardzo podobał ten film. Z chęcią bym go jeszcze raz zobaczyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones