PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11809}

Wybrzeże Moskitów

The Mosquito Coast
7,0 8 033
oceny
7,0 10 1 8033
6,8 4
oceny krytyków
Wybrzeże Moskitów
powrót do forum filmu Wybrzeże Moskitów

Ford gra tu glowna role i nawet go nie wymienili na pierwszej stronie , i to juz nie jest pierwszy raz jak znajduje na Filmwebie film.

sarax100

tak to jest właśnie najlepsze :) może skoro nazwisko jest na plakacie to już nie potrzeba wymieniać w obsadzie ;p

pietrunia

Na plakacie widnieje wypisz-wymaluj Zbigniew Wodecki, przynajmniej w pierwszej chwili tak mi się skojarzył:-)

JackHolborn

Za każdym razem jak widzę plakat mam to samo!

ocenił(a) film na 8
sarax100

minęło ponad 6 lat od twego postu i ch.... Filmzjeb ma ogólnie wy..ane. Ludzie piszą itp. itd. a oni nic z tym nie robią. Kiedyś też pisałem sprostowania, ale nigdy to nic nie wniosło, więc przestałem nadal jednak mnie to wqrwia.

So_What22

Dokladnie! Ten portal to zlo konieczne, albo zlo mniejsze. Korzystam z niego jako wyszukiwarki do danych, a i tu czesto mnie zawodzi (wpisujesz tytul, a Filmweb podpowiada ci 10 innych - dopiero daleko dalej trafiasz na ten szukany / mysle o niszowych pozycjach).

ocenił(a) film na 8
hamburger85

Tak - nie chciałem już "marudzić" w poprzednim poście, ale wyszukiwarka też szwankuje. Wpisujesz konkretny tytuł, a tam pojawia się masa innych filmów zawierająca w tytule "twój " tytuł. Dlatego po wpisaniu klikam w pierwszy tytuł, a potem szukam po dacie. Jak film jest nowy zdaje to egzamin, ale jak np. z lat 90-tych, to trzeba się dokopywać. Tak jak napisałeś - zło konieczne. Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones