PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11833}

Wyścig Armatniej Kuli

The Cannonball Run
6,9 4 929
ocen
6,9 10 1 4929
Wyścig Armatniej Kuli
powrót do forum filmu Wyścig Armatniej Kuli

Pamiętam ten film z dawnych lat, pierwszą i drugą część. Odświeżenie tych dwóch nie było najlepszym pomysłem.
Twórcy 'Wyścigu Cannonball', doszli do takiego wniosku:
Zbierzmy sobie największe gwiazdy muzyki i filmu (które chyba przechodzą właśnie kryzys i zechcą odświeżyć wizerunek), władujmy ich w temat wyścigu (lata 70 i 80 to czasy świetności Road Movies), a czy film będzie się trzymał kupy albo śmieszył, to już walić.
I oto, co mamy. Przez 50 minut ten film to NUDA. Planowanie wyścigu, wątki mniej ciekawe i bardzo nieciekawe. Wszyscy się starają być śmieszni i wychodzi im to tragicznie. Sammy Davis Jr i Dean Martin, ludzie, którzy już za młodu robili karierę na bardzo ale to bardzo kiepskich i nieśmiesznych komediach i poprawnych piosenkach, tutaj pokazują, na co ich stać - czyli na nic. Burt Reynolds i Dom DeLuis (tę gęby fajnie zobaczyć) śmieją się tu z czegoś i śmieją, ale ja nie rozumiem z czego.
Jedynie Roger Moore jest niezły, i wspomniany DeLuis w roli kapitana Chaosa.
Film - pomyłka. Dwójka - to już dno.

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

bla bla bla...

Bruce_Lee

Film niby pomyka a ocena 7 ;)

ocenił(a) film na 7
buterfly

Ocena przez pryzmat sentymentu, jednak niestety ta produkcja nie przeszła próby czasu :(

Bruce_Lee

To prawda chociaż film ma swój urok :) - Ale jestem ciekaw powstającego remake .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Jakoś nie wróżę rewelacji :)

Bruce_Lee

Oryginał dla ciebie też nie jest żadną rewelacją :) .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Ale oryginał ma ten klimat, co lubię, a jak ma powstać coś w stylu 'Szybkich i wściekłych' to raczej niczym konkretnym uwagi nie przyciągnie :)

Bruce_Lee

To nadal ma być komedia a nie kino akcji :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones