PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11833}

Wyścig Armatniej Kuli

The Cannonball Run
6,9 4 929
ocen
6,9 10 1 4929
Wyścig Armatniej Kuli
powrót do forum filmu Wyścig Armatniej Kuli

Bardzo dobrze wspominam ten film, ponieważ jak byłem mały to bawiłem się na całego przy tej produkcji, nie inaczej było i tym razem....choć film już nie zachwyca jak kiedyś. Jak na komedie to mamy tutaj sporo znanych aktorów, ale ja uważam że najlepsze role zagrali czy mniej znani np: "czekoladowy mnich" czyli czarny ksiądz i szejk byli rewelacyjni. Od samego początku film bombarduje nas dobra dawką humoru, lecz z czasem żarty są coraz cięższe i po prostu nudne...
Muzyka jest słaba i tyle, akurat w tej dziedzinie twórcy mogli się lepiej postarać. Sam pomysł na film jest bardzo oryginalny i nie mniej oryginalne jest zakończenie.
P.S. najlepsza scena jest wtedy gdy policjant podchodzi do samochodu i mówi czy kierowcy są normalni, a tu wyskakuje kapitan chaos :D:D:D
Podsumowując - miłe wspomnienia

6/10

kAMSON

mnie rozwalił doktor i jego rozjechane oczy oraz wyprostowany palec. niemniej rzeczywiście miło powspominać. plus za lamborghini countach. kiedyś puszczali to jeszcze na tvp, o ile się nie mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones