PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441341}

Wushu

6,2 240
ocen
6,2 10 1 240
Wushu
powrót do forum filmu Wushu

zaczalem ogladac film. Po 20 min przerwalem, poniewaz sadzilem, ze to nie ten film tak chwalili na necie. Sprawdzilem. Niestety, to ten film.
Krotko mowiac: ziewwwww.
Fabula 1/10
Fajnie skacza 7/10

von_Randone

Zgadzam się z kolegą wyżej film nudny, nawet sceny walk takie nijakie, pod względem reżyserskim bardzo nie spójny, jestem fanem tego gatunku i niestety nie polecam.

ocenił(a) film na 8
lylus

To sobie nie polecaj. Film ma w sobie magię martial arts, a to ze względu na umiejętności młodych aktorów. Chłopacy są naprawdę niesamowici. Widać nie za dobrym jesteś fanem filmów "karate" skoro nie doceniasz tej warstwy filmu. Fabuła jest skierowana bardziej do młodzieży. Jednak mi w zupełności wystarczy do świetnej zabawy w trakcie jego oglądania. Na przyszłość nie mianuj siebie fanem tego gatunku, bo prawdziwy fan dostrzega kunszt aktorów w nim występujących. Z całym szacunkiem "wieli fanie", ale czy oglądając filmy z Brucem Lee zwracasz uwagę na fabułę? Zaiste chyba nie bardzo. I tą o to "wibrującą myślą" pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 4
uczensaibaby

warstwy filmu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jebł3M .Najlepszy moment w całym filmie to czas kiedy idą odbić tych bliźniaków ...reszta to wielkie nic ,nie wiem kolego ile masz lat i na czym ty się wychowałeś ale z taki z ciebie znawca jak z mojego psa kot !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones