PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875512}

Wszystko poszło dobrze

Tout s'est bien passé
6,6 1 710
ocen
6,6 10 1 1710
6,5 24
oceny krytyków
Wszystko poszło dobrze
powrót do forum filmu Wszystko poszło dobrze

Kiedy chce się pożegnać z tym światem, zachowując godność i uniknąć niepotrzebnego, do niczego nieprowadzącego cierpienia. Także wówczas, gdy jakość życia ulega na tyle pogorszeniu, że nie widzimy sensu po prostu trwania. Poważny temat nakręcony z delikatnością, empatią bez histerii i tragizowania.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Witaj, gdzie można oglądnąć film?

ocenił(a) film na 7
xdoppelgangerx

Było można - na festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Dziękuję

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Czy ta klinika naprawdę istnieje?

ocenił(a) film na 7
theart

Tak istnieje. W Szwajcarii jest ich kilka.

caroliscool

tylko jakby każdy tak chciał popełniać eutanazję kto kto będzie żył na tym świecie?:O

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Ci, co chcą żyć. A tych jest zdecydowanie więcej.

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Przykro mi to mówić, ale z mojego doświadczenia wynika, że nie ma czegoś takiego jak godna śmierć. Mimo młodego wieku widziałem kilka "zakończeń": w agonii nowotworowej, w samobójstwie i naturalnie, i niestety, wszystko sprowadza się do tego, że na samym końcu bardzo nie chcemy umierać, nawet jeśli sami się na to zdecydowaliśmy. Nie ma nic godnego w umieraniu, bez względu na to, czy padamy na polu bitwy, czy na łóżku z ulubioną muzyką w tle. Bo to instynkt, żeby żyć. Umieranie, mimo że naturalne, zawsze będzie beznadziejne, smutne i, bo w końcu to rzecz najbardziej intymna, samotne.

ocenił(a) film na 7
LukaszJarosz25

Oczywiście, wszystko co napisałeś to obraz odchodzenia. I nie ma w nim nic wzniosłego. Dlatego szczególnie ważne jest żebyśmy mieli wybór, jak umieramy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones