PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792452}

Wszystkie pieniądze świata

All the Money in the World
6,5 31 505
ocen
6,5 10 1 31505
5,6 25
ocen krytyków
Wszystkie pieniądze świata
powrót do forum filmu Wszystkie pieniądze świata

Ja również obejrzałem film na pokazie przedpremierowym (Atlantic). Do napisania tego komentarza skłoniły mnie wyłącznie lamenty fanatycznych fanów Pana K. Spacey. Otóż moi drodzy, usunięcie scen z waszym ukochanym aktorem w żadnym stopniu nie obniżyło jakości tego filmu ani postaci w którą wcielił C. Plummer. Nie było żadnej wielkiej klapy. ZERO negatywnych konsekwencji dla filmu. Nadal na Ziemii istnieje życie pomimo usunięcia Pana Kevina z produkcji. Głowa do góry :)))

ocenił(a) film na 7
Pietia_Tresnic

Usunięcie Spacy'ego nie tylko nie pogorszyło filmu, ale go ulepszyło. Spacy zostały zatrudniony na fali popularności. Do roli Getty'ego nie pasował w ogóle. Plummer to natomiast czysty Getty. Pasuje jak ulał, pod każdym względem. Abstrahuję całkowicie od skandalu ze Spacy'em - on w ogóle nie powinien był dostać tej roli. Plummer powinien był być wyborem numer jeden. Z wywiadów z Ridleyem Scottem wynika nawet że to właśnie jego reżyser od początku widział w tej roli, był rozważany. Jednak zapewne ze względów promocyjnych wybrali popularnego Spacy'ego. Eh szkoda że dzisiaj bardziej liczy się popularność niż to czy aktor w ogóle pasuje do danej roli.

ocenił(a) film na 7
molszewska1

Spacey'ego*

ocenił(a) film na 8
Pietia_Tresnic

Takiego zdziwaczałego starca, zagrałby również bardzo dobrze Anthony Hopkins.Podobnego bohatera zagrał w "Porwaniu Heinekena",zmanierowanego i cynicznego multi- miliardera :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones