PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792452}

Wszystkie pieniądze świata

All the Money in the World
6,5 31 496
ocen
6,5 10 1 31496
5,6 25
ocen krytyków
Wszystkie pieniądze świata
powrót do forum filmu Wszystkie pieniądze świata

Spacey odsunięty od filmu.... to czysty absurd... za takie zachowanie studia i reżysera film zasługuje na 1 !!!

neo_angin

Plummer "małe nazwisko"?!?

KLAssurbanipal

No jednak nie jest to tak rozpoznawalny aktor jak Spacey.

neo_angin

Dziś tak, ale w latach 60-70 był popularną gwiazdą.

KLAssurbanipal

No tak, ale oni potrzebowali kogoś kto przyciągnie ludzi do kin teraz. Zobaczymy jak ta cała afera wpłynie na wyniki finansowe filmu.

KLAssurbanipal

No ja nie znam...

ocenił(a) film na 5
miko_5

Synu Plummer to genialny aktor w poprzednich dekadach.

Alex_Tyler

Synu??? Musisz mieć chyba z 60 lat, bo ja mam trochę ponad 40... Jak spojrzałem na twarz - znam, ale nazwisko już dla mnie tak oczywiste jak np. Gibson, Douglas już nie jest

ocenił(a) film na 5
miko_5

Napisałem per synu sądząc, że jesteś zbyt młody by aktora pamieać. Może nie mam 60 lat, ale oglądałem sporo starych filmów, gdzie Plummer grał główną rolę. Gibson to nie to pokolenie. Jak Plummer świetnie zagrał Commodusa (dla mniej lepiej niż Jacquin Phoenix) to Gibson miał chyba kilka lat.

ocenił(a) film na 5
KLAssurbanipal

Plummer = 7, Spacey = 6 - czyli jednak "większe" ;p

ZSGifMan

Wyzej ceniony nie oznacza bardziej popularny.

ocenił(a) film na 5
Astrox

Wiem, tak samo jak bardziej popularny nie znaczy wcale lepszy.

syc

Pomyslalas chociaz jak stratny był by Scott pozostawiajac Spaceya w roli glownej ? Tu chodzi tylko o pieniadze.

syc

Wiesz troche masz płytki pogląd na tą sprawe, tu nie chodzi o Kevina, to jest o wiele ważniejsze niż większa przyjemność z jednego filmu. Tu chodzi o uciśnienie w środowisku którego nie wolno tolerować, i myśle że żaden szanujący sie producent nie zgodzi się na Kevina Spacey’a ani żaden reżyser o niego nie poprosi. Bo jest on spalony. Dlaczego pedofilia ma być tolerowana, jakby molestował twoje niepełnoletnie rodzeństwo to też byś był chętny zobaczyć jego filmy. Nie można szerzyć niesprawiedliwości, uprzywilejowanie ma swoje granice.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
syc

Czyli jak ktoś będzie próbował Cię zgwałcić po pijaku, to nie ma problemu, bo przecież był pijany?

ocenił(a) film na 1
Justyna0810

Tylko on był pijany i jeszcze jej zaproponował główną rolę w filmie oraz milionową gażę, także ogólnie nawet odór alkoholu można znieść przy takiej motywacji... Jak kolega syc zauważył, pani McGowan nikogo nie przeprosiła za propagowanie prostytucji w Hollywood, a ile porządnych dziewczyn, które nie pozwalają się dotykać w zamian za rolę, nie dostało przez nią swojej szansy?

ocenił(a) film na 6
Roy_v_beck

Odnosiłam się głównie do Spacey`a.

Justyna0810

Nie śledzę pudelka na bieżąco. Ale czy nie chodziło o molestowanie? Ja wiem, że próba gwałtu brzmi ekstra medialnie, a ludzie to lubią. Ale z tego co mi wiadomo (i jest sprawdzone) to Rapp oskarżył go o molestowanie, Nie było ŻADNEJ PRZEMOCY. Przeniósł go przez próg i się na nim położył, ale ten odmówił i wyszedł. Dla mnie to jest CHORE, że nie rozróżnia się PRÓBY GWAŁTU od NIESTOSOWNEGO ZACHOWANIA vel molestowanie i powtarza dyrdymały. Anthony, młody poczuł się pokalany, bo każdy ma inną wrażliwość ;) jedni robią tragedie bo ktoś klepnął ich w tyłek, inni bo ktoś się do nich wulgarnie odezwie. Drugi przypadek był bardzo podobny.

ocenił(a) film na 7
Justyna0810

Co innego dotknięcie czy przytulenie kogoś a co innego próba gwałtu, mylisz pojęcia. Oczywiście to że był pijany nie tłumaczy go w żaden sposób ale wiadomo jak to jest, promile uderzyły mu do głowy dobrze się bawił, może źle zinterpretował "tą" sytuację (chłopak sam w jego pokoju na jego łóżku). W sumie nic wielkiego się przecież nie stało, nie związał go , nie przymusił do niczego, nie wsadził mu rąk do majtek czy tym podobne; podniósł go przytulił a ten go odepchnął i wyszedł. Nie chce go bronić Kevina za wszelką cenę ale jak dla mnie robi się z igły widły i tyle.

Iwoniczanka

a skad Ty masz te wszystkie informacje z pudelka !?

syc

Syc, czy to że Polański dostał oskara to według ciebie argument, ja uważam że to wszystko jest nieistotne. Wiem, ludzie są brutalni, wszystko nie jest tym czym powinno. Takie sytuacje pokazują nam tylko że fałsz i prawda jest pojęciem względnym. Ja teraz próbuje bardzo mocno zadawać sobie dobre pytania, i chce żeby moje życie było odpowiedzią, nasze podejście do życia jest różne i niech tak zostanie. Z fartem (;

magictrelu

Mowa o czymś, co stało się wiele lat temu. Do tej pory chłopak milczał. Dlaczego wcześniej nic nie powiedział? Nie ma żadnych świadków, więc nie wiemy, czy mówi prawdę, czy po prostu podrzędny i mało znany aktor chce stać się znany. Po oskarżeniu gwiazdy formatu Spaceya jego nazwisko stało się rozpoznawalne. Zresztą nawet wg jego relacji do niczego poważnego nie doszło. Kiedy wyraźnie pokazał swój sprzeciw, Spacey zostawił go w spokoju. Więc w tym przypadku uważam, że reakcja była przedwczesna i przesadzona. Weinstein to inna historia, bo kilka kobiet zeznało, że je zgwałcił, a że facet jest grubą rybą w Hollywood, to siedziały cicho. Jeśli te zarzuty się potwierdzą, to resztę życia powinien spędzić w pudle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magictrelu

W samo sedno magictrelu

ocenił(a) film na 1
magictrelu

"W październiku 2022 roku aktor został oczyszczony ze wszystkich zarzutów wystosowanych przez Rappa [... ] 26 lipca 2023 został przez sąd uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich zarzutów."

Łyso Ci teraz? Rozumiesz już, czemu oskarżenia nie powinny wpływać na karierę? Rozumiesz już czym jest domniemanie niewinności?

itou123

I couldn't care less

ocenił(a) film na 1
magictrelu

I couldn't put you lower in the hierarchy of people than you are now. No honor.

syc

już wiesz, że film będzie zasługiwać na 1? co ty robisz na Filmwebie?

ocenił(a) film na 1
mornati

Pragne odpowiedzieć na 2 zadane przez Ciebie pytania:

Odpowiedz na pytanie pierwsze:
-Tak już wiem że film będzie zasługiwać na 1
Odpowiedz na pytanie drugie:
-Oceniam na 1 filmy które zasługują na 1

Mam nadzieje że rozwiałem wszystkie Twoje wątpliwości.

syc

to jest niemerytoryczne i wiesz o tym

mornati

pewnie zazdrości, że go Kevin nie molestował :D

ocenił(a) film na 1
Eryczek

... nie molestował i poczułem sie tym dotknięty :P

syc

dotknięty bo nie zostałeś dotknięty? To czasem nie forum Incepcji??

mornati

"to jest niemerytoryczne i wiesz o tym" lol to jest Filmweb a nie ,,Akademia Filmowa", to jest portal dla pospólstwa, żeby sobie oceniało filmy według własnego widzimisię, robiło listy z filmami do obejrzenia etc. zejdź na ziemię. Jak ty nie bierzesz pod uwagę tego co Syc przy ocenie filmu, to jest to twoja sprawa, a co on i jak ocenia, jego. Jak według niego film nie zasługuje na ocenę wyższą niż 3 bo miał kiepską okładkę to jest jego brożka i tak sobie oceni jak uzna. Zejdź na ziemię.

Astrox

*"broszka" :) pozdrawiam

mornati

Nic więcej ciekawego mi nie powiesz? PS: Nie chodziło mi o broszkę, tylko o niewielką sieć do łowienia ptaków. Nie poprawiaj innych, jak nie jesteś pewna\ny.

Astrox

a o czym chcesz ze mną rozmawiać, skoro traktujesz ten portal jako "portal dla pospólstwa, żeby sobie oceniało filmy według własnego widzimisię", ja szukam tutaj czegoś innego, żeby rzeczowo porozmawiać z kimś ciekawym o jego odczuciach względem konkretnego filmu. Jeśli ktoś wystawia ocenę '1' jeszcze przed obejrzeniem filmu, to o czym ja mam z nim rozmawiać... tak samo z ludźmi, którzy to popierają. Jak film wejdzie na ekrany to możemy powrócić do dyskusji :)

mornati

Ja tak traktuję ten portal?! Ten portal WŁAŚNIE TYM JEST!!! To jak ja go traktuję, czy jak Ty go traktujesz nie ma najmniejszego znaczenia. Wyjaśnił dokładnie dlaczego postanowił wystawić taką a nie inną ocenę, jakie miał kryteria wyboru. Można rozmawiać choćby o tym. Jego odczucia są takie, że film, jakikolwiek by nie był, NIE ZASŁUGUJE na ocenę wyższą niż jeden, ze względu na przytoczone na jego temat fakty.

Astrox

To brożek. Tłumaczenie jak i argumenty - lekko żałośnie.

edi_nie_oglada_filmow

To nie są żadne argumenty, to wyłożenie faktów kawa na ławę. Możecie tego nie akceptować, ale brak waszej akceptacji, nie zmieni rzeczywistości. Możecie sobie chcieć, żeby FW był czymś innym, ale jeżeli nie założycie sobie nowego elitarnego portalu dla samozwańczych krytyków z ostrą moderacją, to na chceniu się skończy.

Astrox

Brak chęci z mojej strony na kolejne przepychanki słowne, tylko obrona tego błędu to bardzo kiepski piwot.

edi_nie_oglada_filmow

To po co je zaczynales? Nie powiedziales nic wartosciowego, nic co mialoby jakakolwiek tresc. Nawet jednego orgumentu. Zreszta to was wszystkich laczy w tej "debacie". "Nie bo nie i juz, a jak sie nie zgadzasz to jestes gupi". Taka oto ta filmwebowa "elyta"...

edi_nie_oglada_filmow

Matko jedyna, Ty ciągle o tej broszce piszesz?! Teraz do mnie dotarło... to tłumaczenie to był żart, nawet nie przyszło mi do głowy, że ktoś może tego nie zrozumieć, trudno o bardziej oczywisty sarkazm... O BOGOWIE!

mornati

To jest tylko filmweb, nie wyrocznia, tu nie ma sensu się kłócić co jest "merytoryczne". Każdy oceniał i będzie ocenał jak mu się podoba i spoko.

Vanillia

Nie przetłumaczysz tego "dostojnym", filmwebowym "krytykom"...

ocenił(a) film na 5
syc

To mógł być na prawdę bardzo dobry film z mistrzowską grą aktorską!! To straszne, że pozbawili Kevina wszystkiego! Nie pochwalam tego co zrobił i mogę nie lubić go jako człowieka, ale uwielbiam go jako aktora! Mnie, jako widza nie interesuje jego życie prywatne (oczywiście jeżeli oskarżenia się potwierdzą to powinien ponieść za to surowe konsekwencję), ale doceniam jego talent i nadal chciałabym oglądać go na ekranie. Ludziom trzeba dać drugą szansę, bo co jeżeli ten człowiek, pozbawiony pracy, rodziny i przyjaciół, bez sensu istnienia popełni samobójstwo? Nikt tego nie chciałby mieć na sumieniu.

ocenił(a) film na 4
syc

Wy to macie problemy...

Grifter

dokładnie, zwłaszcza, że średnio się to ma do samej produkcji

syc

Mnie tez szlag trafia ze go wytną . Kurde , trzeba oddzielic afere od tego co sie robi zawodowo . Kto z was nie ogladal filmow Polanskiego ? Hipokryci . Bo skoro rola K.S wam nie pasuje po skandalu to filmy Polanskiego tym bardziej nie powinny. Na dodatek Kevina maja zastapic tym starcem D . P . To juz nie bedzie to :/.

syc

No rzeczywiście, ktoś się Twoją oceną przejmie :-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones