PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792498}
4,9 40 132
oceny
4,9 10 1 40132
3,5 22
oceny krytyków
Wonder Woman 1984
powrót do forum filmu Wonder Woman 1984

Nieścisłości

ocenił(a) film na 4

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy Diana w Justice League nie mówiła, że nie "bohaterowała" od czasów I wś ? A poza tym nie kojarzę żeby w kolejnych filmach serii latała..

ocenił(a) film na 6
Pan_Pierniq

Tak mówiła - kłamała. No nie latała - ale w komiksach lata to tutaj też pykneli - to samo ze znikającym samolotem - zero sensu w fabule , ale dajmy to bo jest w komiksie niech fani się cieszą.

ocenił(a) film na 6
Pan_Pierniq

A tak serio to nie wiem czy wiesz ale oni chcą się odciąc od filmów które szły po myśli Snydera i Pierwszego Suicide Squad przy okazji. Film z Flashem ma tak namieszać że tamto to będzie inna rzeczywistość a Aquaman, Shazzam , Ptaki Nocy filmy z Wonder Woman i nadchodzący SS Jeamsa Gunna to będzie osobna ziemia. <--- tylko Ci mówię jakie mają zamiary mi tam osobiscie podobał się Man of Steel, BvS i Justice league w wersji Zacka - Było to wszystko prowadzone konsekwentnie poważnie i mrocznie - taki Ton mi się podobał ale niestety te filmy nie zarabiały wiec wszystko bedzie teraz tak cukierkowe jak Aquaman i WW84 - bo to się lepiej sprzedaje, taka wizja DCEU.... szkoda

Pan_Pierniq

Powiedziała, że odwróciła się od ludzi. Tutaj podkreślili, że chodziło raczej o życie prywatne, aniżeli superbohaterowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones