PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746872}

Who Am I 2015

Wo Shi Shei 2015
5,7 3
oceny
5,7 10 1 3

Wo Shi Shei 2015
powrót do forum filmu Wo Shi Shei 2015

Można ten film uznać za nową wersję "Zgadnij kim jestem". Między innymi Jackie Chan miał tutaj swój mały wkład (nie jako aktor, ale jako studio manager). Jednak nie jest tak dobry jak oryginał, ale jak najbardziej do obejrzenia jeśli ktoś lubi filmy z Chin. Było kilka niedoróbek, słabych efektów komputerowych, ale na szczęście co do tego drugiego to było tego mało. Trochę za mało było też akcji, a szkoda, bo główny bohater coś umiał, te triki na rowerze i kilka scen walk wyglądało całkiem nieźle. Choreografia też dobra. Przy udziale znanych aktorów (Kena Lo i gościnnie Ronguanga Yu) wyglądało to całkiem nieźle. Jednak najbardziej podobała mi się obecność Xingtong Yao. Uwielbiam słuchać jej głosu, fajnie tutaj zagrała. Szkoda, że ma tak mało ról. Widziałem ją tylko tu i w Chińskim Zodiaku z Jackie Chanem. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał okazję obejrzeć filmy z jej udziałem. Ogólnie film da się obejrzeć, nie jest zły.

Damar3478

polecamm Viy 2 z nią. Bardzo mi się tam podobała.
Czy film z tego tematu jest gdzies do kupienia lub obejrzenia z literkami polskimi lub lektorem?

romek_krakow

Jest tylko wersja z chińskimi i angielskimi napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones