PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563776}

Wkłucie

Puncture
6,7 7 761
ocen
6,7 10 1 7761
Wkłucie
powrót do forum filmu Wkłucie

no ale pozniej re-we-la-cja!
No a na samym końcu dowiaduję się,że cała historia jest na faktach,no coś niesamowitego,dzięki temu wydzwięk końcowy filmu mnie poraził dosłownie...jeszcze nie moge dojść do siebie,wybaczcie,nawet nie wiedziałem,że taka strzykawka istnieje na prawdę.Trudno mi troche ocenic ten film,bo pierwsza połowa troszeczkę mdła,zaś druga po prostu zachwyca a sama końcówka,miażdży normalnie(chyba ostatnio miałem tak przy filmie Gra a jeszcze wcześniej Siedem-na ale te były wymysłem fabularnym).
Cały film ciągnie Chris Evans i robi to doskonale a pomyśleć,ze film juz chciałem po kilkunastu minutach sobie odpuścić(ale nie róbcie tego broń Boże),hmm miało byc 6,pózniej 7 ale co mi tam 8/10 z czystym sumieniem!

ocenił(a) film na 8
aronn

To, że film jest na faktach wspomniane jest na początku filmu.

Fakt faktem Chris Evans był bardzo wiarygodny w swojej roli prawnika na wspomagaczach i z problemami osobistymi.
Film nie dłużył mi się ani przez chwilę. Być może dlatego, że obnaża to w jakim świecie żyją właściciele korporacji, a w jakim żyją biedne kraje. Mimo, że każdy wie to. To się nie zmieni, bo za mało ludzi potrafi zacząć od siebie.

To jak zginął Mike to już nie wiadomo. Nie wierzę, że sam sobie to zrobił.
Co do ostatniej sceny. Podejrzewam, że ma ona dawać nadzieję widzom, że cokolwiek się zmieni. Ze przecież sprawiedliwość istnieje, a papierosy, które zabijają co 10 sekund kogoś na świecie będą kiedyś zakazane.
To jak zginął Mike to już inna sprawa.

ocenił(a) film na 5
rihuan

A moim zdaniem film był średniakiem, w pewnym momencie podczas oglądania zacząłem się zastanawiać kiedy się skończy. To że jest na faktach nie zmienia tego że powinien być ciekawszy.

ocenił(a) film na 8
Avatar97

tak, mógłby być ciekawszy, bo temat jest ciekawy i aktualny w dalszym ciągu... bądź co bądź moim skromnym zdaniem mimo wszystko najsłabszą częścią tego filmu był główny bohater grany przez kapitana Amerykę... za dobrze koleś wyglądał, jak na ćpuna i zamiast pokazywać piękne mięśnie przed lustrem czy w trakcie melanżu w jakimś motelu, to powinien skupić się na dokładniejszym zbadaniem problemu strzykawek jednorazowych, których np. używa się często wielokrotnie zwłaszcza w środowisku ćpunów z lenistwa... a może to tylko wina reżysera, który poradził zagrać tak , a nie inaczej głównemu bohaterowi? w każdym razie film ma fajny klimat i bardzo podobał mi się mimo wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones