PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712145}

Wizyta

The Visit
6,1 57 775
ocen
6,1 10 1 57775
5,9 21
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta

Gdybym sugerowała się opiniami na temat tego filmu to napewno bym do niego nie usiadła. Na szczęście tego nie zrobiłam bo pozbawiłabym sie przyjemności oglądania i posiadania naprawde dobrej dawki dreszczyku i gęsiej skórki. Film niebanalny,niby prosty ale nie zdradza się z tym juz na samym poczatku jak niektóre. Caly czas trzyma w napięciu. No a babcia...rewelacyjna. Polecam bo to naprawde udany film grozy jaki obejrzałam w ciągu ostatnich dwóch lat.

ocenił(a) film na 7
skoneczko

Nie przesadzajmy jak horror na filmwebie ma 6.0 to jest nieźle :) Dlatego ja czytam opisy i oglądam trailery nie sugeruje się ocenami bo wielu perełek bym nie zobaczył.

ocenił(a) film na 7
marcinsss89

Bardziej chodzilo mi o to że niektórzy dają 1 -2 temu filmowi, co moim zdaniem jest niesłuszną oceną bo sa naprawde szmiry które dostaja więcej. No ale co ludź to inny gust. Podsumowując - chwała tym którzy nie brną ślepo za oceną innych :) Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 7
skoneczko

A niech daja ich prawo :)

ocenił(a) film na 6
skoneczko

Potwierdzam - film może nie zgarnie Oskara, ale na pewno jest wart obejrzenia. Mocna "6" :)

ocenił(a) film na 8
skoneczko

Miałam podobnie, cieszę się, że mimo tak niskiej oceny zdecydowałam się go obejrzeć. Mogę gorąco polecić i wstawić 8, żeby podwyższyć nieco ranking ;)

ocenił(a) film na 6
skoneczko

Raczej thriller, mniej horror, trochę kino familijne... Osoby chore, pokazane w taki sposób, budzą bardziej zażenowanie, obrzydzenie, niechęć - nie przerażenie... Dałbym wyższą ocenę gdyby nie wnerwiło mnie natrętne kamerowanie wszystkiego przez dzieciaki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones