PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712145}

Wizyta

The Visit
6,1 57 840
ocen
6,1 10 1 57840
5,9 21
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta

Nie dla każdego

ocenił(a) film na 8

Przez pierwsze 20 minut miałam ochotę wstać i go przełączyć na jakiś inny, brak akcji, fabuła jakaś taka nie wiem, rozmemłana, o co tu właściwie chodzi? Dopiero scena w której Becca postanawia zakraść się w nocy z kamerą do kuchni po trochę ciastek była przełomowa, i wprowadziła mnie w satyryczny kontent tego filmu! Ten nagły zwrot fabuły był dla mnie bardzo zabawny, niespodziewany, dziwny i intrygujący. Ah, i to zakończenie, nie spodziewałam się! Uwielbiam filmy w których wszystko co uważam za nieistotne - jak np. w tym przypadku to że Nana zalała Becce kamerke w laptopie - okazuje się być nieodłącznym elementem jednej wielkiej układanki składającej się na świetną, spójną fabułę.

Dla mnie wart obejrzenia, zwłaszcza jeśli ktoś preferuje czarny humor, z drugiej strony nie warto spodziewać się po nim za wiele - ja się spodziewałam totalnej klapy a naprawdę fajnie mnie zaskoczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones