PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482051}

Wirtualne sny

Virtuality
5,2 1 255
ocen
5,2 10 1 1255
Wirtualne sny
powrót do forum filmu Wirtualne sny

Pilot

ocenił(a) film na 6

Troszke scenarzysci przedluzali ten podwojny pilot przez co mam mieszane uczucia. Pomysl wyglada ciekawie, a zakonczenie obiecuje bardzo wiele. Zastanawiam sie tylko w ktorym kierunku podazy serial. Bo jezeli w kazdym odcinku pojawi sie taka duza ilosc pseudointelektualnego belkotu nt. swiata virtualnego to szybko straci zainteresowanie.

chlodny

Serial nie podąży w żadnym kierunku z prostego powodu - nie będzie dalej produkowany :)

Ten pilot to finito la commedia jesli chodzi o przygodę z Virtuality :)

reemi

A skąd ta informacja? Możesz podać źródło?

ocenił(a) film na 6
chlodny

garsc informacji o niepowodzeniach:
http://www.prime-time.pl/serial/virtuality/

ocenił(a) film na 4
chlodny

Bardzo dobrze sie stalo. Zdecydowanie nie polecam. "Chilloutowa" muzyka podkładana pod animacje, ktorych nie nazwałbym zapadającymi w pamiec, powoduje, ze film stanowi swietne remedium na bezsennosc. Mdły.

Cwiara_3

Nie wiem dlaczego się czepiasz, jak na serial było bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 4
demson

Oczywiscie kwestia gustu:) Początek był niezły, pierwsza scena (wojna secesyjna) mnie zainteresowała. Ale potem juz było gorzej. Ogolnie nie znosze reality shows (fikcynych reality shows tez;). Motyw z komputerem gnębiącym załoge/psychozami w kosmosie etc. stary jak świat. Moim skromnym zdaniem bardzo średnio, 4/10. Zreszta i tak projektowi ukrecono głowę więc pozdrawiam i zamykam dyskusję ze swojej strony.

ocenił(a) film na 6
Cwiara_3

Amerykański aż do bólu, cukierkowy i jakoś mało wiarygodny. Załoga mi wygląda na przypadkową zgraję z ulicy...mimo to, byłbym ciekaw co będzie dalej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones