PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11723}

Wiosenna bujność traw

Splendor in the Grass
7,7 3 006
ocen
7,7 10 1 3006
7,3 6
ocen krytyków
Wiosenna bujność traw
powrót do forum filmu Wiosenna bujność traw

Zbliżają się Walentynki a ja szukam filmu, który mogłabym obejrzeć ze swoją drugą połówką. Myślicie, że ten film się nadaje na walentynkowy wieczór?

ocenił(a) film na 9
azejman

Według mnie jest przepiękny i jak najbardziej na walentynki może być, choć komedyjką romantyczną nie jest, tylko dramatem o wielkiej, doprowadzającej wręcz do obłędu miłości.Więcej nie zdradzę. Film pierwszy raz oglądałam jakieś 12 lat temu i wracam do niego co jakiś czas, zawsze z wielkim sentymentem.

ocenił(a) film na 8
soma11

Zgadzam się. Ja natomiast oglądałem go z jakieś 15 lat temu, z tego co pamiętam był świetny.

ocenił(a) film na 8
taksido

Mam ten film na dvd, z lektorem - gdybyś był zainteresowany.

IrenaSz

Bardzo chętnie obejrzałabym ten film. Przegapiłam emisję w TV a teraz nie wiem gdzie go szukać. Poratuje ktoś ??

ocenił(a) film na 8
babkaola

Mogę przegrać, jeśli chcesz kopię na dvd. Napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

ja bym go nie polecała na Walentynki, jeśli Twoja pierwsza miłośc była bardzo bolesna i jeśli z nią dziś nie jesteś. Ale zgadzam się , film piękny i scena, gdy Bud i Deanie widzą się po latach zawsze wyciska ze mnie łzy. Tytuł jest też przepiękny.

ocenił(a) film na 8
azejman

" holiday" se zobacz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones