PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

mi sie podobalo ciekawa fabula, wciagajace trzymajace w napieciu wydaje mi sie ze niedocenione powinno miec ocene przynajmniej 6

pompo321

Mi tez się podobało, uważam, ze fabuła ciekawa, aktorka może nie najlepsza, ale zagrała średnio. Fajny pomysł, realizacja średnia, mimo to, 5/10. :D I chyba nalezymy do rzadkości, wśród antyfanów tego filmu... ale co tam.

ocenił(a) film na 6
rosaria

U mnie 6/10. Niektórzy oceniają film tak źle dlatego, że grała w nim Lohan - a wcale nie zrobiła tego tak fatalnie. Fabuła na plus. Ale wiecie, pojeździć po Lindsay to teraz taka "moda"...

Nietoperq

zgadzam się z Tobą Nietoperq ;) na świecie już tak jest... :/

Nietoperq

film jest beznadziejny nie przez aktorkę, ale przez scenariusz i wykonanie.
niebieskie migawki, głupie sceny i naciągaństwo. to wszystko.

ocenił(a) film na 2
Nietoperq

Jaka znów moda?! Tak dziewczyna udowodniła w tym filmie, że nie ma za grosz talentu aktorskiego. Mi jako osoba priv nie przeszkadza. Ja tam szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że ludzie tak wrogo są do niej nastawieni. Chciałbym, aby wzięła jakiś na prawdę porządny scenariusz i pod okiem wymagającego reżysera, pokazała co jest warta na scenie. Ten film jest kompletnym niewypałem, a ona tylko dołożyła do niego małą cegiełkę.
Proszę o propozycje jakichś filmów z jej udziałem, gdzie mógłbym zmienić zdanie na temat jej gry?
pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
djrav77

"Twarda sztuka"- film godny polecenia. Myślę, że ważne jest też to z jakimi aktorami gra się w filmie. Jeżeli grasz z dobrymi i doświadczonymi aktorami to na planie zdjęciowym otrzymujesz na bieżąco masę cennych rad, co znaczenie ułatwia pracę. Jeśli grasz z kimś tam to już tak nie działa...

ocenił(a) film na 1
maryska_wieczorek

Nie chcę obrazić fanów tego filmu, ale mam wrażenie, że oglądaliśmy zupełnie co innego. Dno, dna, 5metrów mułu i wodorosty.

ocenił(a) film na 6
Nagini

Pewnie 6 to ocena od fana ;)

maryska_wieczorek

TWARDA SZTUKA?Najwieksze gowno jakie w zyciu widzialam.

djrav77

aktywny jesteś, czym ty się w ogóle zajmujesz, że masz czas na tyle komentarzy. Mnie się wciąga w wojny tutaj, ale rodzina jest na mnie wsciekła: ,,ty się bierz za robotę, a nie jakieś wojny na forum FILMWEB". Tylko że ja się nie chcę kłócić, ale komentarze pod takim dziadostwem jak ,,Pokłosie", czy ,,Opór" mnie prowokują.

ocenił(a) film na 2
gggggg

Staram się omijać inne portale społeczne, które praktycznie nic dla mnie znaczą. Więc i nie tracę na nie czasu. Ale filmweb to co innego. To portal o kinie, a kino od zawsze było, jest i myślę, że pozostanie tym jednym z największych moich hobby, ale nie jedynym. Prędzej czy później każdy wciągnie się w wir prowokacji, zwłaszcza jeżeli dużo pisze. Powiem szczerze, że cieszę się jak ktoś ma coś ciekawego i sensownego do napisania/ powiedzenia, a przede wszystkim jeżeli chodzi tu o młodzież.
Wbrew pozorom wcale nie mam za wiele czasu, aby tu pisać, ze względu na pracę, no i oczywiście rodzinę. Jest okres zimy, to i trochę mniej dodatkowych zajęć człowiek posiada. Zrobi się ciepło, niestety będzie mniej czasu na filmy, a co dopiero na ''bazgranie''.
A jak to się w ogóle stało, że odgrzebałeś mój wpis tutaj?

djrav77

a bo oglądałem ,,Dzieciątko z Macon" P. Greenwaya. To film o ludziach chciwych męczenników i relikwii. A mam w zwyczaju sprawdzać komentarze pod filmem, gdy go obejrzę. I przez osobę aktorki grającej w tym filmie główną rolę przeszedłem na inny film tej aktorki.

ocenił(a) film na 9
pompo321

Mi się bardzo podobało : ) 9/10

Vito36

ja uważam że było ciekawe - trochę naciągane, ale przecież niemal każdy film taki jest typu thiller lub horror - a Lohan lubię - uważam, że zagrała fajnie i przekonywająco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones