PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

Podobno niedawno Lohan spędziła w więzieniu całe...84 minuty, po czym wyszła na wolność. Widzowie na ?Wiem kto mnie zabił? musieli przemęczyć się dłużej, bo aż 105 minut (oczywiście jeśli ktoś wytrzymał). I trudno jednoznacznie stwierdzić co jest większą katorgą ? czy wizyta w pudle, czy w kinie na tym filmie. Lohan miała zapewne dobrego prawnika, który ją wybawił z opresji. Szkoda, że ja takowego nie miałem, by mnie przestrzegł przed obejrzeniem tego filmidła. Uwaga, uwaga, Grifter przestrzega!! Film rzeczywiście zabił...głupotą.

Plusy ? fajnie brzmiący tytuł
Minusy ? jak stąd do Księżyca?
Moja ocena ? 1/10

ocenił(a) film na 2
Grifter

Szkoda, że się nie rozpisałeś, mogło być zabawnie...

ocenił(a) film na 1
_Garret_Reza_

Zabawny to jest ten film - ja już nic nie muszę dodawać. Odpadająca noga w trakcie tańca na rurce to nie byle co. Co ciekawe, po trzech latach od obejrzenia tego szmelcu tylko to pamiętam :)
Ale tytuł jest fajny...

Grifter

dokładnie 100 minut, 1 godzina 41 minut z napisami

Grifter

dokładnie, tytuł to jedyny plus tego filmu. ogólnie widząc liczbę Złotych Malin, które ma na swoim koncie mogłam się spodziewać niezłego gniota, no ale ciekawość zwyciężyła... film tak głupi, że aż śmieszny momentami, a jeszcze te "zgrabne" zmiany klimatu, najpierw psychol masakaruje bohaterce rękę, a po chwili przyjemna muzyczka, luźne dialogi no i oczywiście scena łóżkowa, bo przecież tego nie może zabraknąć;)))

ocenił(a) film na 1
vanilla__

Kekekeke :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones