PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654206}

Wielka Stopa

Bigfoot
2,2 849
ocen
2,2 10 1 849
Wielka Stopa
powrót do forum filmu Wielka Stopa

Puls staje sie moją ulubioną stacją :) Dwugłowy rekin, Ogromne węże, Pająki zabójcy, jest co ogladać, nie wiem jak te filmy oceniać albo dam 2 albo 9

mcpioter

uuuuuuuuuuuu mocne to musi być;)hahaha z ciekawości włączę, efekty specjalne na pewno będą oszałamiające, a fabuła brylantowa:D

Edmond__Dantes

"efekty specjalne na pewno będą oszałamiające, a fabuła brylantowa" ahahaha, lepiej bym tego nie ujęła!:D

kreatywna-demolka

Wlaczylem ten film na 3 minuty w trakcie jego trwania do momentu zobaczenia wielkiej stopy... I samo nasuwa się pytanie: po co ludzie robią takie filmy? Czy twórcy takich filmów myślą, że ktos je będzie brał poważnie? Jeśli tak to sa idiotami;-)hehe

Edmond__Dantes

"Czy twórcy takich filmów myślą, że ktos je będzie brał poważnie? No jeśli ktoś ma tak samo "porozrzucane" w głowie jak twórcy tego filmu, to z pewnością będzie zachwycony :D

kreatywna-demolka

w cyklu "kino akcji dla upośledzonych" : wielką stopa;-)hahahaha albo film inwalidów umysłowych: wielką stopa, stworzony w ramach akcji by czuli się potrzebni społeczeństwu;-)haha ją tak to widzę;-)

Edmond__Dantes

Oj, no już nie przesadzaj ;) Może "wielka stopa" arcydziełem nie jest, ale z pewnością istnieje jeszcze gorsze kino ;)

kreatywna-demolka

No z pewnością;-) u mnie zaszczytna jedynkę otrzymały takie dzieła jak: atak dinozaurów;-) oraz krwawa uczta 2;-)haha znasz?;-)

Edmond__Dantes

Hm, po tytułach wnoszę, że są to wybitne dzieła w dziedzinie kinematografii, ale niestety nie znam :D :D

kreatywna-demolka

oh żałuj intelektualna uczta w postaci najwybitniejszych kinowych dzieł wszech czasów;)haha

Edmond__Dantes

moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina! :D

kreatywna-demolka

cóż mam nadzieję, że poprawisz się w najbliższym czasie, bo to obowiązkowe pozycje w kinie światowym;)haha

Edmond__Dantes

obiecuję poprawę i już jutro nadrobię wszelkie zaległości:D

ocenił(a) film na 1
mcpioter

:D pszczoły zabójcy

ocenił(a) film na 3
mcpioter

hahaha, właśnie oglądam, mistrzostwo świata

ocenił(a) film na 2
chemas

Myślałem że na Święta jak mam czas na tv będzie więcej tego typu repertuaru . Popsuła się moja ulubiona stacja. Dopiero 26 czwórka daje " w szczękach rekina " . Zapowiada się fascynujaco ;)

ocenił(a) film na 3
mcpioter

ja oglądałem w necie na cda, mistrzostwo, takiej kreacji monstrum nie widziałem dawno

ocenił(a) film na 4
mcpioter

Z ocenianiem tego typu filmów, też mam problem, bo śmieję się do rozpuku, zaś z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że jest on tragicznie nakręcony. Kicz po prostu trzeba lubić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones