PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33513}

Wielbicielka

Swimfan
5,8 6 955
ocen
5,8 10 1 6955
5,3 3
oceny krytyków
Wielbicielka
powrót do forum filmu Wielbicielka

Wczoraj zobaczyłem sobie film, ponieważ był emitowany na Polsacie i szczerze mówiąc zawiodłem się. Oczekiwałem czegoś więcej, ale niestety nudziłem się oglądając film. Jak już parę osób wcześniej wspominało: jest schematyczny i przewidywalny. Jeśli chodzi o grę aktorską to główna bohaterka tylko mnie denerwowała. W skrócie - można zobaczyć ale nie oczekujcie zbyt wiele ;)

ocenił(a) film na 3
white_tiger_3

Jak wyżej... zgadzaqm się w 100%, ale nie poleciłabym do oglądania i drugi raz bym nie obejrzała, strasznie nudny.

ocenił(a) film na 6
white_tiger_3

też obejrzałem, tak do snu, też mnie za bardzo nie porwał, ale dałem tą 7;)
chociaż też drugi raz nie obejrze, bo jednak za szybko mi sie spać chciało

ocenił(a) film na 4
Rzedzian

Zgadzam się z przedmówcami film jak dla mnie nudny i przewidywalny niestety popieram zdanie wyżej:)!

ocenił(a) film na 5
amelia22

zgadzam sie z opiniami powyzej, nudny, beznadziejna przewidywalna fabula, postacie mnie tylko irytowaly , szczegolnie glowna aktorka. oceniam na 5, nic więcej :) nie polecam ;:P .

siwa445

Niezłe z was młotki, ocena 5 to film fajny to po co dajecie 5 skoro wam się nie podobał.

ocenił(a) film na 5
theart

Buhahah ocena 5 to jest film ŚREDNI . znawczyni sie znalazla. a zreszta nawet jeśli mi sie nie podobał to skad wiesz za co dałam tą 5 ??? moze za gre aktorska innych postaci niz głowna bohaterka.? moze za soundtrack ?
a moze czemu mialam dawać niższą ocenę jak są jeszcze gorsze filmy od tego. skali by mi zabraklo.
i jeśli chcesz nazywać kogoś "mlotkiem" to najpierw sama popatrz na siebie . ELO

siwa445

Podpisuję się, też jestem zawiedziony. Film podobny do 'Fear' , tylko tym razem role się odwracają, no i ten z Reese Witherspoon jest dużo lepszy.
Jak dla mnie niezbyt udany dobór głównej bohaterki, przez co to wszystko nie jest wiarygodne ([[[SPOJLER: laska która urządza taką rozróbę, a później kończy w tak śmieszny sposób niezbyt mnie przekonuje]]]) Daję 6/10 bo lubię takie klimaty i mocno się nie wynudziłem

rpd0

Ona nie umiała pływać, dlatego po sprowadzeniu jej do wody szybko przestała być groźnym przeciwnikiem.

ocenił(a) film na 4
white_tiger_3

"główna bohaterka tylko mnie denerwowała"
Zgadza się. Ten okrągły plastik nie dość że grać nie potrafi to jeszcze nie wygląda. Film max. 4 :)

ocenił(a) film na 6
white_tiger_3

no taki średniak. ani dobry, ani zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones