PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1281}
3,9 54 131
ocen
3,9 10 1 54131
2,3 11
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum filmu Wiedźmin

do tej pory powtarzają często ten serial czy film. wszystko przez niski budżet przez co efekty
specjalne są kiepskiej jakości ale potwierdzono dzisiaj kręcenie nowego wiedźmina więc czekamy!

paulo30

też uważam, że Żebrowski bardzo dobrze zagrał Geralta ;) Co do nowego Wieśka... to wolałabym żeby stworzyli porządny, mroczny serial lub film, ale animowany. Z głosem Żebrowskiego oczywiście :)

ocenił(a) film na 3
kiniotek

Film/serial animowany... fajny pomysł w sumie :) Ale chciałbym też zobaczyć film/serial w wersji "normalnej", oczywiście znacznie lepiej zrealizowanej niż ta profanacja wspaniałej sagi.

ocenił(a) film na 3
paulo30

Nie tylko ten film leży pod względem efektów specjalnych. Saga Sapkowskiego ma wielki potencjał, uważam, że większy nić Władca Pierścieni.... 3 lata, 3 części po ponad 2 godziny... Saga o wiedźminie... cóż, można by robić w taki sposób 5 lat.. 5 części..a i jak to było we Władcy Pierścieni, nie wszystko zostałoby sfilmowane i zapewne sporo zmian reżyserskich by było. Jeśli chodzi o nowego Wiedźmina.... jeśli w ogóle powstanie mam nadzieję, że będzie warto pójść do kina i że odniesie sukces nie tylko w Polsce ale i na świecie..chociażby na skalę sukcesu gier komputerowych rodzimej produkcji.

ocenił(a) film na 3
Labavi

Nowy Wiesiu powstanie i będzie miał budżet 30 mld dolarów tylko szkoda ,że będzie po angielsku a Geralta będzie grał zagraniczny aktor :-(

bDamian

30 mld dolarów? O gurwa!!! Toż to będzie najdroższy film w historii ludzkości! To niemal trzykrotność rocznych przychodów całego Hollywood!
Czekam!

paulo30

Zgodzę się, że Żebrowski dobrze zagrał Wiedźmina. Serial był fatalny, efekty specjalne - masakra, ale Żebrowski podobał mi się jako Geralt zarówno pod względem gry aktorskiej, jak i odpowiedniego wyglądu (dobrze zbudowany, ale niezbyt przystojny).

ocenił(a) film na 7
paulo30

Zgadzam się z Tobą, Paulo, i z Yennefer, że Żebrowski był dobrym Wiedźminem, nawet bardzo dobrym. Pamiętam, że gdy zobaczyłam go to byłam pod wrażeniem wyglądu, a potem, w trakcie oglądania, gry aktorskiej, która dobrze oddawała charakter Geralta. Oprócz niego, moim zdaniem, kilku innych bohaterów też dostało niezłych/dobrych aktorów: Borch, Nenneke, Yennefer (Grażka dała radę). Innych już nie pamiętam, bo dawno temu obejrzałam i wracać się boję. ;) Jednak pamiętam, że jeszcze ktoś mi się spodobał z obsady (byłam wtedy ze 2 lata po przeczytaniu sagi, to miałam dosyć świeży obraz postaci w głowie). Całość niszczy fatalne udźwiękowienie, nędzne efekty i część obsady (Zamachowski jest dobrym aktorem, ale nijak nie nadaje się na Jaskra). Gdyby ktoś postarał się o obróbkę tego filmu i naprawił ścieżkę dźwiękową plus dodał porządne efekty specjalne, to myślę, że dałoby się uratować ten produkt. (Nadal pozostawiałby wiele do życzenia, ale nie było by już takiej tragedii.) :P

ocenił(a) film na 10
paulo30

Ziomuś i ja za to cię szaaaanuje. To racja bytu tamtego tak wpłynęła niski budżet itp. Ale jak tam porównałem sobie serial wiedźmin z serialem barwszy szczęścia który teraz jest nagrywane to poszedłbym na bank na to pierwsze.

Żabrowki to klasa sama w sobie.. Gra aktorska poprostu perfekcyjna. On powinien zagrać geralta w netfliksie. Bo wiedźmin jest Polski ( chodzi mi o książki aut. Sapkowski) a nie żeby zagranica kase z tego czerpała.

Ja film oceniam na 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones