PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298985}

Widzę-cię.com

I-See-You.Com
5,8 5 233
oceny
5,8 10 1 5233
Widzę cię.com
powrót do forum filmu Widzę-cię.com

Słabizna, 4/10

ocenił(a) film na 4

Niby komedia, a nie zaśmiałem się ani razu. Pomysł naprawdę ciekawy i mogła być z tego niezła komedia z przesłaniem. Niestety potencjał nie wykorzystany, spłycony do lekkiej, głupkowatej komedyjki, która i tak nie jest śmieszna.

ocenił(a) film na 4
radwan88

dokładnie, z zasady nie mam zwyczaju narzekać, ale osobiście to jest dla mnie kanał

radwan88

Jak dla mnie ten film to totalne nieporozumienie. Nie znalazłam w nim nic śmiesznego. Powiedziałabym raczej, że wszystkie "komiczne" sytuacje były żenujące, czasami wręcz obrzydliwe. Gdy pierwszy raz zaczęłam oglądać ten film po 20 minutach przełączyłam na inny kanał, za drugim podejściem obejrzałam cały, ze względu na przyjaciółkę, która zafascynowała się efektownym wybuchem domu (a jak zacznie coś oglądać, musi dotrwać do końca, niestety -.-').
Dałam 2/10 tylko za pomysł, choć przy jego realizacji mogliby się bardziej postarać.

użytkownik usunięty
radwan88

od razu widac ze jest to taka półamatorska tania produkcja co nigdy nie wrozy nic dobrego, ale pomysl wydawal sie ciekawy i nawet na poczatku mi sie ten film podobal, ale od momentu kiedy rodzinka sie dowiaduje jest po prostu coraz gorzej, nudniej i mniej zabawnie
o ile na poczatku bylem pozytywnie nastawiony to na koniec zalowalem straconego czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones