PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007142}
6,4 1 785
ocen
6,4 10 1 1785
6,8 4
oceny krytyków
Weird: The Al Yankovic Story
powrót do forum filmu Weird: The Al Yankovic Story

Mocna obsada, ktora nie ma nic do zagrania. Aktorzy sami nie wierza w swoje kwestie.
Poczatek filmu wydaje sie obiecujacy, z usmiechem ogladalem rozwijajaca sie historie, dostrzegajac parodie i zarty. Jednak im dalej, tym stawalo sie to meczace, a fabula mniej interesujaca. Mialem problem, zeby dostrzec, czy cokolwiek bylo chociaz w minimalnym stopniu prawda. Nie znam historii tego czlowieka i uwazam, ze jego kariera powinna byc zekranizowana w lepszy sposob. Na koniec filmu puszczaja smutna muzyczke, bo chlop zginal. Absolutnie nie czulem zadnych emocji oprocz zalu do tworcow, ze zrobili tak mniej niz patetyczna produkcje o niczym.

FireJach

Jak to zginął, ciekawe, przecież zyje...?

ocenił(a) film na 8
haroldandjoe

Obejrzyj film, to się dowiesz ;)

FireJach

Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony byłam świadoma tego, że to parodia biopiców, w końcu film jest o parodyście, więc to super, że jest tak zwariowany jak jego twórczość; z drugiej irytowały mnie niezgodności z prawdą (złe relacje z rodzicami, romans z Madonną, z którą w rzeczywistości nigdy się nie spotkał, to że dali "Amish Paradise" o 10 lat za wcześnie), także przesadą były dla mnie elementy filmu akcji, a najbardziej rozczarował mnie koniec. Tak czy inaczej kilka razy się uśmiałam... z zażenowania. ;)

ocenił(a) film na 7
Szafira

naprawdę nie rozumiem, czego się spodziewają ludzie podchodząc do filmu o człowieku, który znany jest z parodii

użytkownik usunięty
FireJach

Ja miałam inne odczucia. Mi się wydawało, że aktorzy nieźle się bawią grając w tym filmie. Ja widziałam, że to będzie komedia i parodia także nie nastawiałam się na nic innego. Po Maddonie w zwiastunie wiedzieliśmy, że raczej nie będzie to film biograifczny. Mi się podobało, nasza grupa dobrze się bawiła oglądając i tego w sumie wymagaliśmy od filmu.
Tak jak parodiował piosenki, sparodiował swoją biografię. Wiele rzeczy jest jakby co by było "gdy", alternatywna historia na "haju". 

w punkt

ocenił(a) film na 8

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
FireJach

Bohater wybił cały kartel Escobara, włącznie z nim i zastanawiasz się, czy to było na serio? XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones