PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576864}

Wampiry i świry

Vampires Suck
4,9 46 723
oceny
4,9 10 1 46723
2,8 12
ocen krytyków
Wampiry i świry
powrót do forum filmu Wampiry i świry

hahahaha

ocenił(a) film na 7

świetna parodia, udała im się :d ma taką niską ocenę bo pewnie fanki Zmierzchu się oburzyły i zawzięcie hejtują ;p

ocenił(a) film na 10
happy_kocurrro

Oj tam, nawet najbardziej zawzięty fan musiałby sie przy tym uśmiechnąć ;) pewnie sam fakt powstania parodii je oburzył i hejtowały...

ocenił(a) film na 7
AAddusia

pewnie tak ;) zresztą parodie nie są tworzone po to, żeby obrażać i niszczyć wizerunek ;p za bardzo poważnie do tego podeszły ;p

ocenił(a) film na 10
happy_kocurrro

dokładnie ;)

happy_kocurrro

popieram. świetna parodia oryginału. Nie zwrać uwagi na ocenę

happy_kocurrro

A może dlatego ma taką niską ocenę, bo to po prostu guano czystej postaci? Przecież nawet jeśli to ma być parodia, to jest po prostu prymitywna (no chyba, że to co parodiuje ma ten sam poziom, to zwracam honor), tak samo żarty. Jedynie Ken Jeong może się podobać, reszta to po prostu drewniana gra aktorska (rozumiem, że ma być przerysowana, ale... bez przesady)

ocenił(a) film na 6
happy_kocurrro

Podpisuję się pod tym xDD
Najlepszy był ten koleś na wózku inwalidzkim, rozwalił mnie na atomy podczas pościgu, jak przeskoczył nad powalonym konarem xDD

hathostet

hahah tak, scena z konarem jest po prostu genialna :D

Ivelise

Dobre było jak Edward zatrzymał samochód tym Azjatą o imienu Daro.
Daro do końca filmu nosił kołnierz ortopedyczny :D

Vanessa100

Albo Jacob goniący kota na czworakach :D

Ivelise

Edward mówi do Becci: "Przy mnie jesteś bezpieczna" (I w tym momencie spadły na Beccę jakieś graty, część sufitu)
Edward: "Od dzisiaj" ;)

Vanessa100

hehe, lub kiedy ojciec Becci każe jej się pobić i użyć na sobie gazu pieprzowego :D

Ivelise

Albo jak ją niósł w nosidełku ;)
W ogóle było tu trochę niezłych momentów

Vanessa100

Na prawdę dobra parodia, nie rozumiem tak niskiej oceny ;)

happy_kocurrro

hej a co to za seksism A ja wciąż czytam. recenzje FACETÓW

happy_kocurrro

Mnie się zdaje, że to bardzo prostackie dzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones