PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30391}

Walentynki

Valentine
5,5 11 760
ocen
5,5 10 1 11760
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Jesli ktos lubi film w ktorym ktos w masce biega za mlodymi ludzmi i wiadomo ze morderca jest ktorys znich i chodzi o zemste z przed parynastu lat...to POLECAM!!

ocenił(a) film na 6
bratmorderca

"Krwawe Święta" ^^


......................

defektMuzgu

" Śmierć się śmieje' - też chodzi o zemstę, ale nie pamiętam, czy była maska;p

Ewka___

Oglądnąłem trailer i muszę przyznać, że to film prawie stworzony dla mnie. Zabójca w masce grasuje na życie samotnej osoby, która mieszka w dużej willi. Tak jak Kiedy dzwoni nieznajomy.

ocenił(a) film na 7
bratmorderca

Ja akurat takich filmów się boję trochę... :PP Wczoraj byłam sama, zgasiłam światło i... włączyłam film... już na 7 minucie podskoczyłam, że hoho :D ale myślę - będę twarda :D Doszłam do 30 minut i wyłączyłam :D musiałam iść zapalić i nie chciałam już oglądać do końca ;p Ale po chwili wróciłam do filmu, zapaliłam lampkę i obejrzałam do końca :D Chociaż i tak kilka razy jeszcze się wystraszyłam... ;p
Film fajny, w końcu jakiś film z D. Boreanaz'em, który mi się podobał :D (a kilka już obejrzałam i niestety kaszanki...:/) Do samego końca nie wiedziałam KTO? Uwierzyłam, że to Dorothy po zdjęciu jej maski, ale po ostatniej scenie kolejny szok :D jednak nie... To mój David latał w masce... :)
Polecam 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones