PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30391}

Walentynki

Valentine
5,5 11 760
ocen
5,5 10 1 11760
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

To nie horror, a dramat! Na wstępie jednak chcę powiedzieć, że jestem facetem i wolę męskie kino od komedii romantycznych. Wiecie jakie... Rambo, predatory i inne stwory. Mimo to ten film wzruszył mnie i poruszył mną (wstałem z miejsca i wziąłem chusteczki higieniczne). Tak, płakałem na nim jak bóbr. Niby prosta historia, ale opowiedziana w taki sposób, że nie sposób jej nie pokochać. Piękna, wrażliwa dziewczyna i zakompleksiony chłopiec w masce cherubinka. Ten film to historia romansu odkładanego na biodrach jak tłuszcz. Ponadto hołduje on tradycji walentynek i niesie ze sobą piękne przesłanie (aż chce się zaśpiewać: "miłość ci wszystko wybaczy"). Aby zrozumieć niebanalne przesłanie filmu jest potrzebna odrobina wrażliwości (takową nabierzemy oglądając przed tym filmem Szkołę uczuć, albo uwodzenia, wybór dowolny).
4/10

Before

jaja sobie robisz czy co ? :D ja uważam że film nadeje się do zalania betonem. słabizna ze szok. niebęde oceniał bo ostatnich 20 min nie obejrzałem bo zasnąłem z nudów. pozdro.

sebek_24

A dlaczego miałbym sobie jaja robić? Ja nie kura, ja kogut :)
Nie widziałeś ostatnich, decydujących minut? Uważam, że ostatnia scena niesie z sobą największą wartość tego obrazu i chyba nie muszę mówić co nią jest. Ponadto kolejny dowód na wielkość tego filmu to pora emisji. Najlepsze filmy dają zawsze po północy

Before

bardzo fajny film, cały zasługuje gdzieś na 5/10, ale za genialna końcówkę daję 6/10 :)

ocenił(a) film na 1
sebek_24

Zgadzam sie film bardzo przeiwdywalny, od momentu 'krwi z nosa' malego ...Przeslanie ...milosc wszystko wybaczy,slabo bo pozabijal inne ktore mu nieodwdzieczyly sympatii...tylko ta jedna byla dla niego mila...
Cale szczescie ze nie byl to thriller- horror, bo nie lubie horrorow i strasznie sie boje...krwawe sceny obejrzalam z wylaczonym glosem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones