PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607382}

Wada ukryta

Inherent Vice
6,6 17 948
ocen
6,6 10 1 17948
6,9 27
ocen krytyków
Wada ukryta
powrót do forum filmu Wada ukryta

Nie idzie dotrwać na tym czymś do końca, już nawet nie pamiętam kiedy mnie jakiś film aż tak bardzo znudził, 2.5h pier..... o niczym, nawet nie wiem o co w tym filmie chodziło i kompletnie mnie to nie obchodzi, film od jakich chciałbym się trzymać jak najdalej to już wolałbym przesiedzieć cały dzień na rybach ( nie jestem wędkarzem i nigdy mnie to nie jarało ) niż oglądać jeszcze raz taki film bo nie ukrywam oglądanie tego czegoś to była męczarnia, kompletnie nic ciekawego ani interesującego, film wlecze się niemiłosiernie a że jest to niby kryminał to już w ogóle katastrofa, napięcie zerowe, akcja zerowa, ciekawe dialogi praktycznie nie ma takich, ciekawi bohaterowie - nie ma takich, fajne zdjęcia i dobra obsada to chyba jedyny plus tego filmu ale to i tak marne pocieszenie kompletnie zmarnowanego czasu, zdecydowanie nie polecam no chyba że ktoś się naćpa przed seansem to może lepiej by to wyglądało ale nie zamierzam tego sprawdzać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones