PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607382}

Wada ukryta

Inherent Vice
6,6 17 948
ocen
6,6 10 1 17948
6,9 27
ocen krytyków
Wada ukryta
powrót do forum filmu Wada ukryta

Cięzki do oceny

ocenił(a) film na 4

Muzyka cały czas głaszcze ucho, dobra muzyka podkreślam, główny bohater przeszarżowany aktorstwem, rola wybitna to na pewno nie jest. Lepiej wypapdli drugoplanowi aktorzy. Natomiast ocena ogólna to raczej 4. Film ujdzie, nic nie wnosi, nic szczególnego, nie tylko krytycy pojechali z filmem ale i widzowie co widać po box office.

ocenił(a) film na 4
Unibet_78

100 % racji. Nuuuuuuuuuuuuuudy. I całość-prawie dwie i pół godziny-wlecze się niemiłosiernie

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

Krytycy pojechali? 81/100 na metacritic nie wygląda jak pojechanie. To np więcej od takiej Gry Tajemnic czy Teorii Wszystkiego, filmów które były nominowane do oskara w głównej kategorii.

ocenił(a) film na 4
M0RiARTY

metacritic to nie jest miarodajne źródło. Mówię o krytykach filmowych a nie o "krytykach" ze stronek typu pomidor.

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

O jakich krytykach filmowych konkretnie?
Chcesz powiedzieć że Scott Foundas, Andrew O'Hehir, James Berardinelli, Peter Travers, TODD MCCARTHY nie są krytykami? Przecież to sama czołówka jeśli chodzi o zachodnią krytykę filmową. Nie jesteś w temacie a mądrzysz się jak te dziecko z przedszkola w okularkach co wpieprza się wszystkim w słowo bo myśli że wie najlepiej.

ocenił(a) film na 8
M0RiARTY

"Cnota krytyk się nie boi" .

ocenił(a) film na 4
M0RiARTY

Nic nie zmienia faktu, że film jest słaby.

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

To nie fakt, a zaledwie opinia jakiejś osoby z internetu.

ocenił(a) film na 4
M0RiARTY

przejrzyj inne posty

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

okej, *opinia jakichś osób z internetu. Lol, entuzjastów tego filmów jest niemniej od hejterów, więc nie wiem czego starasz się dowieść. Serio myślisz, że jak ileś tam ludzi z filmwebu powie że Inherent Vice ssie, to to stanie się faktem? Haha

ocenił(a) film na 4
M0RiARTY

Wyraziłem swoją opinię bo mam do tego prawo. Męczą mnie Ci, którzy nie mogą funkcjonować w spokoju, bo ktoś pisze, że to co im się podoba wcale nie jest wspaniałe. To strasznie małostkowe i nie chce mi się dalej ciągnąć tematu o nudnym filmie.

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

Mnie męczą Ci, którzy są na tyle zuchwali że swoją nic nieznaczącą opinię mianują "faktem". Mi się też dalej nie chce ciągnąć tematu, bo od kilku postów Twoja argumentacja ogranicza się do "nudny film" "krytycy pojechali" "nic szczególnego". To nawet nie jest dyskusja.

ocenił(a) film na 8
M0RiARTY

Ech...

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Nie nazwałbym tego wyrażaniem opinii, no chyba, że jesteś kretynem, retoryka i merytoryczność na poziomie dziecka. Ani jednego argumentu. Film cię znudził, nie zdołał wywrzeć na tobie wrażenia, co jedynie świadczy o twoich predyspozyjach, film nie jest słaby w jakimkolwiek aspekcie.

ocenił(a) film na 4
kryszti

Za to z Twojej strony padło mnóstwo pozytywnych argumentów.... czekaj liczę.... czy określenie "film nie jest słaby w jakimkolwiek aspekcie" jest argumentem? Chyba nie. Brawo za podwójne standardy, ocena moralna poniżej zera, widać, że do tego inteligencją też raczej nie grzeszysz. Znawca kina od siedmiu boleści.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Ja nie ma się za wyznacznię żadną, taka różnica. Nie muszę argumentować truizmów, za długo jestem na tym forum, by wdawać się głębiej w jakąkolwiek dyskusję, gdy jest z góry skazana na porażkę. Zarzucanie mi hipokryzji, podczas gdy ktoś z twoim poziomem merytoryczności i rzeczowości w dyskusji, czy chociażby elokwencji, czy erudycji.... to jaką hiperhipokryzja. Tak to jest, że ludzie ograniczeni, gdy biorą się za ocenianie rzeczy ich przerastających, to wychodzi parodia. W jakim aspekcie ten film jest słaby? Wszystko co powiesz będzie bardziej subiektywne niż felietony Gonzo, wygląda, że masz sporo lat... i wygląda na to, że inteligencja to cecha wrodzona :) A ja owszem, jestem bezgranicznie głupi, wielkie odkrycie. Niesamowity z ciebie mentalista.

ocenił(a) film na 4
kryszti

nadal wielkie bla bla bla

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

"znawca kina od siedmiu bolesci" bardzo chcialbym nie byc tym, ktory patrzy na czyjes oceny a potem krytykuje opinie, ale boziu drogi, deadpool 10/10 obok kapitana ameryki 10/10, i jeszcze ta ignorancja o metakrytyku :P

tak to zdecydowanie nie sa nudne filmy, w koncu pelne akcji i wielkich wartosci (zeby nie bylo, nie sa to zdecydowanie zle filmy, ale wystawiac je na piedestal i porownywac do filmow... ciekawszych formatem, zeby nie obrazic gustu ludzi kochajacych filmy gdzie nie jest "nudno"

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Ech...

użytkownik usunięty
M0RiARTY

Kierujesz się krytykami w ocenie filmu?

Unibet_78

Nie rozumiem co w tym filmie może nie zachwycać ?!

ocenił(a) film na 8
Kubosorek120

haha zgadzam się :)

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

"Główny bohater przeszarżowany aktorstwem" lol. I 10 dla "Idy". Nie mam pytań.

ocenił(a) film na 4
kubaf1g1el

Ida to Ida, Wada ukryta to Wada ukryta. To filmy z różnych gatunków, kręcone zupełnie inną techniką. Ida jest filmem prawie że teatralnym, ta wręcz trzeba szarżować. Nie rozumiem zarzutu.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

szarza aktorska,poprostu b dobrze zagral, to wszystko

użytkownik usunięty
Unibet_78

Film bez emocji. Pogubiłem się podczas oglądania. Muszę oglądnąć drugi raz.

ocenił(a) film na 5
Unibet_78

dlaczego 80% wątków na FW kończy się gimbusową wymianą złośliwości i personalnymi podjazdami? śmiechu warte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones