PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 846
ocen
4,2 10 1 12846
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

Byłam na prapremierze ... I niestety film słaby ... Jak na musical to bardzo słaby ... Fabuła w sumie żadna ... Miały być wielkie polskie hity ... Moze i hity to były ale za czasów mojej babci ... A nawet prababci ... I właśnie dla starszych osób jest ten film ... Żałosne ...

ocenił(a) film na 5
ancia6226

Każdy ma prawo do swojej oceny, ale warto zwrócić uwagę nie tylko na scenariusz (wspomniana fabuła). Film posiada trochę plusów :). Osobiście jestem zadowolona z "hitów", bo odświeżone zostały piosenki dawno zapomniane, a które mają treść, poza muzyką. Przyznaję, że często swego nie doceniamy i znacznie gorzej oceniamy.
Tutaj mini-recenzja samego filmu, może kogoś zainteresuje: https://kulturalnik.wordpress.com/2016/04/24/uwielbiam-takie... :). Pozdrawiam!

ancia6226

Założyłaś to konto, żeby tylko ocenę zaniżyć?
Hity za czasów twojej babci? To ile ty masz lat? 10?

mormonau

Nie mam wieku babci założyciela wątku, ale jak dla mnie piosenki były strzałem w 10.
Wystarczy wsłuchać się w ich słowa...
No, ale żeby się wsłuchać w te piosenki, to trzeba wyłączyć paździerz w stylu Gangu Albanii...

Kasss1711

Ale przecież nawet Gang Albanii nie tworzy hitów. Nie wiem czego się założyciel spodziewał po "polskich hitach". Może Margaret albo Cleo? ._.

mormonau

Ale o piosenkach tych pań to już niedługo nikt nie będzie pamiętał- w przeciwieństwie do piosenek Perfectu czy T.LOVE- evergreeny.
Miło było je usłyszeć w nowej aranżacji.
O "Małych tęsknotach" czy utworze ( bo słowo piosenka mi tu nie pasuje ) "Jej portret" nie wspomnę...piękne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones