PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 846
ocen
4,2 10 1 12846
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

Warto również pamiętać, że powstał już pierwszy polski musical, czyli "Miłość z listy przebojów" z 1984 roku, który okazał się wielką klapą. Może tego roku dostaniemy wreszcie jakiś porządny, sensowny i prawdziwy musical z naszego kraju. Czy się to uda? Pożyjemy zobaczymy.

ocenił(a) film na 1
davis3

A ja już czuję, że to będzie megaklapa.

ocenił(a) film na 10
theodorebagwell3

To zle czujesz. Widziałem ten film na wewnętrznym pokazie. Z głowa zrobione na wysokim poziomie realizacyjnym. Fajne nienachalne aktorstwo, dobra muzyka. Wszystko na plus. Jedna scena tylko kuleje. Reszta fajnie. Polecam. Autentycznie.

davis3

Wielu uważa, że przykładem udanego współczesnego musicalu są "Córki Dancingu".

davis3

"Miłość z listy przebojów" nie jest pierwszym polskim musicalem.

sever

Jak to? Są inne jeszcze jakieś?

davis3

"Halo Szpicbrodka", "Lata dwudzieste, lata trzydzieste", "Alicja" "Małzenstwo z rozsądku", nie mowiac juz o kilkunastu innych z okresu przed i po-wojennego.

sever

Aha. To OK.

ocenił(a) film na 3
davis3

W tym filmie liczą się tylko piosenki.Wykonanie, które mnie poruszyły - niektóre w ciekawej odsłonie, czasami nawet lepsze od oryginału.
Sama historia jak przewidziałem : banalna, pusta.
Treść właściwie o niczym.
Filmowy debiut Agnieszki Glińskiej niedopracowany z pewnością stanie się przebojem.
3/10.

marcin_miksza

Udało ci się ten film obejrzeć? Ale gdzie? W internecie?

ocenił(a) film na 3
davis3

W niedzielę o 17.45. był pokaz przedpremierowy oraz spotkanie z twórcami w kinie Atlantic.

ocenił(a) film na 1
davis3

Ja odniosłam dokładnie odwrotne wrażenie. To co powinno być atutem czyli muzyka i piosenki. Brzmi okropnie. Aktorzy powinni włożyć w te utwory trochę serca czy uczuć. A nie tylko zaledwie poprawnie je wykonać. Jak dla mnie dokonano tutaj niemal aktu profanacji Perfectu, jak i T.LOVE.

ocenił(a) film na 1
davis3

Nie wiem co się niby zapowiada obiecująco po obejrzeniu zapowiedzi na którym są propagowane stereotypy płciowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones