PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 846
ocen
4,2 10 1 12846
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

To jest przykład tego, w jaki sposób nie powinno się robić musicali i dowód na to, że siłą tego gatunku jest kreacja nowych, napisanych pod film utworów, a nie próba wpajania na siłę utworów wszystkim dobrze znanych, z których każdy jest z zupełnie innej parafii. W zasadzie te piosenki tak bardzo nie pasowały do akcji filmu, że mogłyby być zaśpiewane w absolutnie dowolnej kolejności. Ten film w zasadzie nie ma żadnych dobrych stron. Nawet dźwięk był źle podłożony pod aktorów.

Ale najśmieszniejsze jest to, że film jest ewidentnie niedokończony. Świeżo po seansie nie potrafię powiedzieć, w jaki sposób ta nieudolnie prowadzona historia się zakończyła. Nie wiem, może twórcom zabrakło funduszy na więcej taśmy, i chcieli jak najszybciej ten film zakończyć, a może sami w powiewie samokrytyki stwierdzili: uuuu to słaby film, kończmy już, bo bez sensu to ciągnąć. Nie polecam. Już po trailerach nie spodziewałem się niczego specjalnego, ale to co zobaczyłem na ekranie to była tragedia....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones