PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140331}

W stronę słońca

Into the Sun
5,6 4 146
ocen
5,6 10 1 4146
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Film jest solidnie zrealizowany, momentami przypomina Ostatniego samuraja, no seagal nienajgorzej na na starość, ale bardziej w filmie wyróżniał się yakuza

ocenił(a) film na 6
forest123

Ten film to słabsza wrersja szukając sprawiedliwosci.
Takie jest moje zdanie

giovanni50

seagal już nie ten sam ale realizacja rewelacyjna, można zobaczyć...

ocenił(a) film na 6
forest123

Momentami przypomina ''Ostatniego samuraja'' ???????? Prędzej ''Obcy - ósmy pasażer Nostromo'' :)

ocenił(a) film na 5
forest123

no z tym ostatnim samurajem to przesada.. ale filmik spoko a jak na ss to nawet bardzo spoko.. co ciekawe fajnie pasuja te jego kawalki ktore leca czasem w tle np w jednej knajpie i na koncowych napisach... jak ktos nie zna to naprawde polecam jego plyty bo to calkiem fajne bluesrockowe granie i nawet ma przyjemny glos ss...

michostr86

Porównać ten film do takiego mainstramu jak Ostatni samuraj, to jak obciąć sobie własnoręcznie jaja.

ocenił(a) film na 5
forest123

Jestem pod wrażeniem tego filmu. Pierwszy raz od dłuższego czasu widziałem jakoś do rzeczy zmontowane sceny walki. Nowe filmy niestety nie trzymają poziomu pod tym względem a tutaj niespodzianka.

Tak mnie tylko trafiło goście z FBI obserwowali miasto przez satelitę to spoko. Ale po co obserwowali satelitę obserwującego miasto to chyba już na zawsze pozostanie zagadką ; )

reese

jesteś pod wrażeniem, a dajesz 5/10? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones