PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31636}

W samo południe

High Noon
7,7 19 361
ocen
7,7 10 1 19361
7,7 19
ocen krytyków
W samo południe
powrót do forum filmu W samo południe

8/10

ocenił(a) film na 8

swietny western,aktorstwo,klimat,muzyka,szkoda ze cale rostrzygniecie bylo przecietne,byloby chyba 10

ocenił(a) film na 7
acmilan8

Jak dla mnie był to dość nietypowy western z dobrym aktorstwem i świetną muzyką. Nie urzekł mnie za bardzo. Jedyne co z niego wyniosłem to to: jeśli umiesz liczyć, licz na siebie. Kane załatwiał prywatne porachunki, ale nie zwolniało to jego ''przyjaciół'' z obowiązku wesprzenia go. Gdybym ten film oglądał 50lat temu byłbym pod wrażeniem. Oglądałem go dzisiaj i nie był on niczym specjalnym. Wynika to chyba z tego, że kiedyś ludzie grali nieco inaczej, wszystko zalatywało pewną taką sztucznością (widać to w chwili pocałunku Helene i Harveya oraz na końcu w chwili, gdy żona Kane jest w opałach (niechciałem tu spojlerować)).

ocenił(a) film na 8
Nemesten

ale wlasnie oto chodzi zeby ogladac film przez pryzmat tamtych czasow,bo nikt dzis nie nakrecil by w ten sposob filmu.

ocenił(a) film na 7
acmilan8

Po zastanowieniu się zgadzam się z tobą. Warto oglądać filmy przez pryzmat dawnej techniki, dawnego aktorstwa i wielu innych aspektów, bo to już nie wróci. Technika idzie na przód, co bardzo dobrze robi kinematografii choć zawsze. Oceny filmu nie zmienie, ale dziękuje za 'oświecenie' mnie :)

ocenił(a) film na 7
Nemesten

choć nie zawsze*

ocenił(a) film na 8
Nemesten

pod koniec 2012 widzialem 2 filmy 1.to wspaniale zycie z 1946 i sklep na rogu z 1940 jesli nie widziales to bardzo polecam swego czasu arcydziela.Ja mam swoim zbiorze.naprawde polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones