PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472616}
3,6 550
ocen
3,6 10 1 550
W paszczy krokodyla
powrót do forum filmu W paszczy krokodyla

Co jeszcze poda nasza kochana TVP? Była niedźwiedzica, mrówki, tygrys,.. Teraz to! Ile jeszcze zaserwują nam takich perełek?

Błagam niech to się wreszcie SKOŃCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 2
agawa87

http://en.wikipedia.org/wiki/Maneater_%28series%29

Jest jeszcze kilka filmów w puli ;]

Rodion_

Nie będę oryginalna zadając te pytania, ale co z misją TVP? co z uwrażliwianiem społeczeństwa?
Właśnie się załamałam!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 2
Rodion_

Kulwa mac;)
Ile tego shitu...
Przepraszam za takie wulgarne słownictwo, ale to chyba jedyny stosowny komentarz dla serii, jaką nam 2 serwuje...
Oglądam właśnie jednym okiem "W paszczy..." i po prostu śmiać mi się chce, na ten pożal się Boże kolejny twór denny;)

agawa87

Nie, tylko niech się nie kończy. Oczywiście zgadzam się, że TVP powinna pokazywać częściej ambitne filmy (nie o 2 w nocy), ale raz na tydzień jak puszczą takiego odmóżdżacza to nic się nie stanie. Takie filmy trzeba oglądać z przymrużeniem oka i traktować jako komedie. Trochę dystansu. Animal Attacks forever :).

piotrek626

potem po "w paszczy krokodyla" będzie "krwiożerca małpa"-kolejny gniot tego typu...

P.S mam gazetę na 2 tyg to wiem =], thx za tvp2,mogli by puścić jakieś klasyki np. Halloween, czy "laleczka chucky". Kino grozy? no buahahahha

Spinel

"Krwiożercza małpa" to jeden z najśmieszniejszych filmów tego typu. Polecam :).
Jeżeli chodzi o klasyczne horrory czy thrillery to też jestem zdania, że w tvp za mało ich leci (właściwie wcale). Szczerze mówiąc to nie oglądałem wiele pierwowzorów, a już widziałem remaki. Ale raz w tygodniu niech leci taki odmóżdżacz. Może nie w weekendy, ale w środku tygodnia.

piotrek626

Wiem, że czasem trzeba się odstresować, ale coś takiego??? I jeszcze ta nazwa "kino grozy". Kino grozy to dla mnie np. Szczęki, a nie coś takiego.
A na odmóżdzenie się wolę jakąś dobrą komedię.

agawa87

To co ostatnio prezentuje nam telewizja to jest jakaś masakra. A'propos durnych filmów o krwiożerczych zwierzętach-wczoraj miałam okazję obejrzeć najgłupszy film świata czyli Anakondy:Krwawe ślady. Nie tylko TVP ostatnio puszcza takie filmy,HBO też zeszło na psy. Ciekawe z czego to wynika,że prezentują oni coraz częściej głupawe filmy niskobudżetowe(nie mówie absolutnie,że są one złe) lub powtarzają jakąś produkcje po raz setny.Ludzie,przecież są wakacje ! Przy takiej pogodzie jaka ostatnio panuje w Polsce każdy chętnie sobie wieczorem siądzie i obejrzy jakąś dobrą komedię albo horror,ale bez takich gniotów...

ocenił(a) film na 4
agawa87

Kurde... teraz zobaczyłem opis filmu w programie i się okazało, że to to... Oglądałem w zeszłym roku, też na dwójce. Wychodzi na to, że serwują nam co roku te same filmy, mam tylko nadzieję, że puszczą "postrach z jeziora", który widziałem 2 lata temu. Najbardziej bekowy film. Dzisiaj Croca sobie odpuszczę.

ZiD0

To co leciało tydzień temu (tygrys ludojad czy jakoś tak) też było rok temu.

ocenił(a) film na 4
agawa87

kurde, liczę na ten postrach z jeziora!

ZiD0

Za tydzień ma być wspomniana powyżej krwiożercza małpa, a za dwa- coś o kosmitach (kosmiczna gorączka?).

ocenił(a) film na 4
agawa87

O, tych dwóch nie widziałem, to będę oglądał :P Swoją drogą to TV4 coś w tym roku się obija... w tamtym roku konkurowało z dwójką, a teraz...? :(

ZiD0

Może zmądrzeli =) A może wręcz przeciwnie? Nie wiem, rzadko oglądam TV4.

ocenił(a) film na 2
agawa87

moze kaczki? albo bociany?

przynajmniej byloby oryginalnie

ocenił(a) film na 1
agawa87

Był jeszcze Aztecki tyranozaur. Po co w ogóle takie filmy emitować. Ani to ciekawe ani śmieszne. Raczej żałosne.

bozo777

O wow, o tym nie wiedziałam.
Po co to emitować? Po gó**no - przepraszam za wulgaryzm.

ocenił(a) film na 1
agawa87

Nie przepraszaj. W przypadku takich "produkcji" takie słowa od razu się nasuwają.

bozo777

Czuję się usprawiedliwiona =)
Faktycznie, inaczej tego nazwać nie można.

agawa87

Był też film - choć nie wiem, czy nazwanie tego filmem to nie nadużycie - w którym jakaś zmutowana owadzia królowa "przebrała" się za blondynę i chciała opanować świat. Niestety, nie pamiętam tytułu. To dopiero była GROZA!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones