PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842425}
4,4 96 068
ocen
4,4 10 1 96068
5,6 55
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 6

Obejrzałem dzisiaj,
Klasyczne kino gore w polskim wydaniu,
Piękna sceneria, chyba borów tucholskich, świetne udźwiękowienie.
Fabuła taka sobie, ale to standard w takich filmach. Ale główny wątek "dlaczego to się stało" ciekawie opowiedziany.
Nie ma co krytykować i narzekać. Jest potencjał i to w rodzimych klimatach,
Jak zawsze mnie wkurzały polskie komedie, które zawsze okazują się dramatami, tak tu oczekujemy kina gore i mamy kino gore.
Duży plus.

ocenił(a) film na 5
wizi38

"Klasyczne kino gore" to to na pewno nie jest.

ocenił(a) film na 2
wizi38

Świetne udźwiękowienie? To ja chyba mam zepsuty tv, bo czasem dialogów nie było słychać i musiałem podgłaśniać a czasem ściszać

ocenił(a) film na 6
wizi38

Puszcza Kampinoska :) piękne tereny. Klasyczny slasher, jeśli ktoś lubi, powie okej. A to, że mamy tu samych krytyków filmowych światowej sławy to inna sprawa :)

fucckinperfect

Sceny "nad wodą" były na bank kręcone w lesie przy Skierniewicach :) dokładnie przy rzece Rawka, miejsce nazywane "Oberwanka" :)

ocenił(a) film na 4
monikagawrych

A może jednak tu: 52.587086, 21.579875 Rzeka Liwiec.

Metamorf1988

Moim zdaniem kąpielisko "oberwanka" przy rzece Rawka :) sceny nocowania przy rzece na bank były kręcone w tym miejscu :)
Polecam wpisać w google "oberwanka Rawka" zdjęcia vs film to 1:1 :D

monikagawrych

Pani Moniko, jest Pani w błędzie. Liwiec

DM_dziabo

Zwracam honor! U mnie nie ma krzaczka na plaży :)

Metamorf1988

Swiniotop, rzeka lipiec, kilometr od domu mojej babci

ocenił(a) film na 1
wizi38

Ten opłacane oceny przy każdym nowym filmie, jaki to wspaniały film polski powinny być usuwane.

ocenił(a) film na 6
GTA1

Człowieku, nikt mnie nigdy nie opłacał. Wrzuć trochę na luz. Założyłeś, że każdy ma taki sam gust jak Ty.
Jeden lubi brunetki a drugi jak mu nogi śmierdzą - nie znasz tego ? ;)
Nie napisałem nigdzie, że film jest super hiper nie wiadomo co. Zresztą nie zamierzam się tłumaczyć.
Najlepiej polecieć hejtem w stronę dowolnego rozmówcy i dać filmowi 1 - klasyka filmebu. :)

GTA1

Ale dno. Już nie będę się pastwił i nie wystawię tej zasłużonej 1. Polscy reżyserzy nie powinni się brak za gatunki im tak obce jak horror czy western. Nie potrafią niczego sensownego skleić , to nie pierwsza próba przecież

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones