PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842425}
4,4 96 038
ocen
4,4 10 1 96038
5,6 55
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

Naprawdę świetnie się oglądało, bardzo dobry klimat slasherów, zdjęcia i scenografia także, a końcówka filmu to szeroko otwarte drzwi na kontynuację!
Jestem także pozytywnie zaskoczony Julia Wieniawa brawo!

ocenił(a) film na 8
wschud

popieram, przyjemnie się oglądało chociaż byłam sceptycznie nastawiona

ocenił(a) film na 3
wschud

Niestety osobiście nie mogę się z tobą zgodzić. Ja się na tym filmie po prostu nudziłam. Dialogi w tym filmie to dno, postacie napisane na ''kolanie,'' same mutanty nie straszne, fabuła do bólu przewidywalna (aż trzy tęgie głowy nad nią pracowały). Wieniawa nie miała tutaj tak naprawdę co zagrać, reszta aktorów z resztą też. Jak ktoś chce sobie pooglądać tryskająca krew i poodcinane kończyny to polecam Kill Bill vol. 1

ocenił(a) film na 7
wschud

Mnie też sie podobal.
Bylam sceptycznie nastawiona wraz z pierwszym trailerem, ale kiedy zaczelam czytac na podstawie jakiego gatunku ten film powstanie to nie mogłam sie doczekac.

jenack

Przyzwoity film.

wschud

To jakiś zart? To jest megagniot i gdyby to było innej produkcji niż polska nikt by tego nawet nie obejrzał

ocenił(a) film na 3
wschud

Jeśli ktoś lubi kwiatki w stylu "otwieranie kłódki nożem sprężynowym" albo "mówienie nie posiadając języka", to właśnie tym widzom polecam ten film...

wschud

Gościu ile ty wypiłeś przed obejrzeniem tego filmu, jeżeli mówisz że jest to świetny film?

ocenił(a) film na 7
Maciek_Olechnowicz

masz problem jakby cie ktoś tu zapraszał do komentowania mojego zdania na temat filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones