PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794194}

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

A Rainy Day in New York
6,1 38 514
ocen
6,1 10 1 38514
5,0 27
ocen krytyków
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
powrót do forum filmu W deszczowy dzień w Nowym Jorku

czyli uroczy film Allena. Jasne te same pytania, te same dylematy od lat. Nie przeszkadza mi to - kocham te rozmowy, inteligentny subtelny humor. I tylko Selena Gomez pasowała tu jak pięść do nosa - żadnej lekkości, wiarygodności, wrażliwości. Ani przez chwilę nie uwierzyłam w tę więź między nią a Gatsbym.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Tu się nie zgodzę. Obejrzałam ten film tylko ze względu na
Chalameta (bo go podziwiam) i na Selenę (żeby sprawdzić, jak zagrała). O dziwo pozytywnie mnie zaskoczyła. Duży przeskok pomiędzy "Czarodziejami z Wewerly Place" a obecnym aktorstwem. Była sceptyczną, ale pewną siebie i ładną dziewczyną z sąsiedztwa. Zwykle w filmach irytuje mnie jej mimika, a tu wyjątkowo wszystko zagrało. Może to Woody potrafi wyciągnąć z aktora to co najlepsze.

ocenił(a) film na 7
mippek

To już tylko kwestia bardzo subiektywnych odczuć, sympatii i antypatii:))

Agatonik

Pytanie czy oby nie miała być trochę obliczem matki głównego bohatera.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

"-Gdzie masz ten wywiad?
-W Soho.
-Kiedyś to była dzielnica artystów, ale zrobiło się za drogo i przenieśli się do Tribeki. Teraz tam też jest za drogo, więc przenieśli się na Brooklyn. Jak tak dalej pójdzie, wrócą do rodziców." :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones