PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704550}
5,6 2 117
ocen
5,6 10 1 2117
Wściekłe pięści Węża 3
powrót do forum filmu Wściekłe pięści Węża 3

poprzednie części cieszyły się wszak dość dużą popularnością i niemałym uznaniem
podobnie jak reszta produkcji zf skurcz :)

ocenił(a) film na 9
m16averick

Bo mało informacji w internecie na temat tego filmu. Aby dodać nową informację trzeba podać źródło tej informacji, a w internecie niewiele wiadomości na temat tego filmu, nawet plakatu nie ma.

ocenił(a) film na 2
anonim89

Obejrzeć też nie ma gdzie. Ponoć był raz w kinie... i co dalej? Nie rozumiem w ogóle jaki był sens tej produkcji skoro nie można jej nigdzie obejrzeć.

ocenił(a) film na 5
mejki

To tak samo jak z filmami Kapitana Bomby- jedna projekcja w kinie, potem kilka miesięcy czekania, aż się pojawi na tvn player, ipli, czy gdziekolwiek. Niestety chyba DVD nie wydadzą...

Pechowiec

Nie martwcie się premiera filmu na dvd już 18 czerwca. tak jest napisane w premiery filmweb.

ocenił(a) film na 4
XDGEKON4

Jest też w Empiku:
http://www.empik.com/wsciekle-piesci-weza-3-czyli-wsciekly-waz-vs-cyborg-zombie- walaszek-bartosz,p1098433550,film-p

mejki

Jest gdzie obejrzeć.Właśnie Laszlo podesłał mi linka,ale nie mogę go tu wkleić,bo się skleił jak sraka na majtkach Pana Draski.
ale kino. tv / film / wsciekle- piesci- weza- 3

Font

Usuń spacje,wszystko ma być sklejone.Nie wiem o co kaman,film właśnie oglądam z tej strony.Ale w googlach go nie znajduje pod hasłem "Wściekłe pięści Węża 3 Alekino".Co dziwne na stronie jest jako dopiero dodany,i jak wpisuje w Alekino przeglądarce też go nie znajduje :D Jakieś czary!Powodzenia.

ocenił(a) film na 2
Font

Kocham Cię

Font

Cieszę się,ale "kocham" to nie wszystko!Prosił bym o przelew na konto.Żartuje nie mam konta i jestem w Krajowym Rejestrze Długów.Przelej przelej :S

Font

http://torrenty.org/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones