PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8473}
6,9 27 345
ocen
6,9 10 1 27345
Włamanie na śniadanie
powrót do forum filmu Włamanie na śniadanie

Z początku wydawał się bardzo dobry ale gdy pojawiła się Blanchet to film stał się mega nudny.

użytkownik usunięty
tomasz_user

Moim zdaniem, to właśnie Cate była największym (choć niejedynym) plusem tego filmu. W tej roli pokazała, że potrafi grać komediowe role. Chociaż przyznaje, że pod koniec filmu wątek miłosny robi się za bardzo "przekombinowany".

tomasz_user

A Gdzie ty w tym filmie miałeś wątek miłosny przed Blanchet ? Bo chyba nie mówimy o tym samym filmie.

ocenił(a) film na 7
tomasz_user

film jest fajny nie do momentu kiedy pojawia się kobieta, tylko do momentu kiedy SPOILER przesypia się z drugim (tym głupkiem ;)) wtedy to się robi trochę kicz... taki głupiutki. Chociaż może to tylko moje zdanie, bo nieprzeciętnie mnie irytował ten koleś, taka ofiara z niego była.
Ogólnie cały film się opiera na wątku wokół dziewczyny więc co byś oglądał gdyby nie rola Blanchett?

ocenił(a) film na 9
googaify

ja do końca miałam nadzieję, że będzie z Willisem, ale film i tak bardzo dobry. Blanchett świetnie odegrała rolę, poczucia humoru też nie zabrakło i jeszcze U2- Beautiful Day ;)

użytkownik usunięty
dark_viewer

W ogóle muzyka w tym filmie to rewelacja :-). A tłumaczenie "Total eclipse of the heart" jest istną poezją. Przyjemnie się słuchało. Nie zgadzam się jedynie ze stwierdzeniem Joego, że to wyciskacz łez dla bab.

tomasz_user

zgadzam sie

tomasz_user

A mnie się Blanchett bardzo podobała w tym filmie

ocenił(a) film na 4
tomasz_user

niestety to prawda

ocenił(a) film na 6
tomasz_user

zgadzam się. Ten wątek za bardzo przekombinowany, bo od kiedy to kobiecie, której podobają się faceci typu 'macho', podobają się jednocześnie lalusie typu 'ciepłe kluchy'?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones