PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807111}
5,5 1 018
ocen
5,5 10 1 1018
3,6 5
ocen krytyków
Władcy przygód. Stąd do Oblivio
powrót do forum filmu Władcy przygód. Stąd do Oblivio

Stylistyka plakatu naiwązuje do stranger fakt i mam nadzieję, ze to faktycznie będize coś dla widza ok 13 lat atrakcyjnego

dk2012

Przede wszystkim fajnie, że powstają takie filmy, bo w tym segmencie nie mamy za bardzo wiele do pokazania :) Zwiastun mi się podoba, takie trochę Magiczne drzewo, trochę Tajemnica sagali :)

ocenił(a) film na 9
Ewuss_2

faktycznie film zapowiada się bardzo obiecująco : fajna, po cześci świeża obsada na ekranie polskiego kina ;)

Betty_Lou

Co ciekawego z w sumie przeniesionych aktorach z klubu wloczykijow? Chyba ze Szafrański dał im druga szansę po tamtym gniocie

ocenił(a) film na 9
pet_5

Jestem po premierze i szczerze powiem, ze to ciekawa pozycja dla dzieciaków. No, może tych bardziej 8+, ale tak czy inaczej warto zabrać swoją pociechę. Film momentami naprawdę zabawny :)

ocenił(a) film na 10
Betty_Lou

Tak, tak, zdecydowanie bardziej dla dzieciaków powyżej ósmego roku życia. Poza tym to naprawdę kawał dobrego kina dla rodzin. Poczucie humoru na poziomie, efekty specjalne poprawne. Generalnie dobrze oceniam ten film.

Ewuss_2

Szkoda, że na polskim, rodzimym rynku filmy familijne to taka nisza - może ten film zapoczątkuje jakiś nowy rozdział w polskiej kinematografii? ;) oby! Władcy przygód to dobry, naprawdę interesujący kierunek dla takiego kina. Czekam na drugą część :)

dk2012

jestem mega zainteresowana tą premiera :) zapowiada sie naprawde ciekawi!

agacia1992

Polecam :) fani kina familijnego znajdą coś dla siebie. U dzieci film spotkał sie z bardzo dobrym odbiorem. Na sali kinowej było słychać śmiechy i hihy. Fanom pozostaje tylko oczekiwać na drugą część ;)

dk2012

Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, że to produkcja krajowa i to fantasy!

cwaj

Im bardziej i interesujący trailer tym marniejszy film...

pet_5

prawda, zlepek najlepszych scen, a pozniej nic w filmie ;) btw kto wymyslil ten opis "...Towarzyszy im dorosły z innego świata – tytułowy Eddie"?? Yyyy kto?

ocenił(a) film na 9
_Master_of_Disaster_

Szanuję Twoją opinię i nie jestem tu po to, zeby Cię przekonywać, ale myślę, że zdecydowana większość osob, a zwłąszcza najmłodszych widzów zachwyci się filmem :) Jest naprawdę niezłe poczucie humoru, od filmu bije pozytywna energia. Nie sądziłam, że film spotka się z tak dobrym odbiorem, ale po premierze rozumiem, dlaczego tak jest :) pozdrawiam

cwaj

ja jestem stary koń, a czuję się zachęcony. nie wiedziałęm na co się wybrać w ten weekend do kina (a dziewczyna nalegała na wspólny seans) i wybraliśmy władców. no efekty wyglądają fajnie, w dodatku nie jest to film tylko dla konkretnej płci, ale bardziej dla każdego, kto lubi przygodę. także kłótni o to na co idziemy ubniknęliśmy. zobaczę to dam znać, jak nam się podobało.

ocenił(a) film na 10
kubaowczarek

Podzielam opinie - to film na tyle uniwersalny, ze dobrze bedzie sie na nim bawilo dziecko, kobieta, mezczyzna. Duzy plusik za te wlasnie uniwersalnosc formy.

kubaowczarek

napisałem parę zdań: https://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adcy+przyg%C3%B3d.+St%C4%85d+do+Oblivio-2019- 807111/discussion/troche+zabawa%2C+troche+dreszczowiec,3076268#topic_3076268

dk2012

Polecam :) naprawdę świetny film dla starszych i młodszych :)

dk2012

W życiu nie skojarzyłabym ze Stranger Things bez Twojego komentarza... Masz rację. Byłam jednak zbyt zajęta zastanawianiem się, kto skrzywdził ten film tak paskudnym plakatem. W ogóle nie wiedziałam, że to polska produkcja - myślałam, że to jakiś argentyński niskobudżetowiec z 2017 roku, który dystrybutor sprowadził na nasz rynek, żeby zapchać ekranową dziurę. Czemu nie pokuszono się o lepszy plakat, niż to paskudztwo straszące wyciętymi z kadrów aktorami? Widać to zwłaszcza po dziewczynce, ale prawdę mówiąc zdjęcia obu dzieciaków są strasznie kiepskie. Nie można było się pokusić o stworzenie materiałów specjalnie pod plakat?

AlexAshtray

Jest też drugi festiwalowy, o wiele lepszy :) Ogólnie plakaty do polskich produkcji (zreszta do wielu zagranicznych także) nie są najciekawsze, choćby plakat skądinąd bardzo dobrego Kleru. Ja przestałam w ogole patrzec na plakaty, rozgraniczam plakat-film. Mało co mi się podoba i na pewno palkat nie decyduje o tym czy pójdę do kina. Tu zadecydował zwiastun i dobrze zrobiłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones