PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807111}
5,5 1 018
ocen
5,5 10 1 1018
3,6 5
ocen krytyków
Władcy przygód. Stąd do Oblivio
powrót do forum filmu Władcy przygód. Stąd do Oblivio

19 marca obejrzałam film na pokazie premierowym - z córką.
To był udany wieczór - film trwa chyba godzinę 40, to sporo dla młodego widza, ale jest na tyle ciekawy, że nie ma dyskomfortu, dzieciaki ok 10 lat spokojnie wciagną się na tye w fabułę nie nie zdązyć zmęczyć.
To , co pierwsze mi się narzuca, to wrażenie, że mamy do czynienia z produckją zagraniczną - wysoki poziom obrazu, montażu, aktorski. Muzyka wręcz kładzie na łopatki - indywidualnie skomponowana przez gościa od dunkierki! TZW. "Lista płac" muzyków to chyba połowa napisów końcowych - tak ogrom instrumentów.
Bardzo przyzwoite efekty specjalne. Ciekawe połączenia fantasy z rzeczywistością. Momenty grozy - tak tak, nie polecam przedszkolakom, to jest dla 9-14 latów.
Sporo nieoczysiwtości -postać Ediego - Elvisa wspaniała. Szymon Radzimirski i towarzysząca mu młoda aktorka - pełen profesjonalizm.


Co do samefo eventu, miłe były na pewno prezenty dla gości - nie tlyko popcorn i napoje, ale też magazyn nat geo kids, w którym Szymon na swoje reportaże.

anusia007

Ja na filmie bawiłam się bardzo dobrze, w moim odczuciu efekty były świetne. Gra aktorska naprawdę na super poziomie i tutaj należą się brawa dla młodziutkich aktorów, którzy wcielili się w rolę Izki i Franka.

anusia007

Ja tez uważam, ze film jest na przyzwoitym poziomie. Szymon Radzimierski- ten dzieciak skradl moje serce. Jak dla mnie to film familijny, ale dla starszych dzieciakow. Fajna fabula i dobrze poprowadzona akcja, nie ma nudy.

ocenił(a) film na 10
anusia007

Mi się podobały przede wszystkim te przemycone uniwersalne wartosci moralne w filmie. To charakterystyczny zabieg dla kina familijnego, ktory ma za zadanie uczyc bawiąc. Bardzo zreszcznie zostało to wplecone. Dzieciaki też mega utalentowane. Trzymam kciuki za dalszą karierę.

anusia007

Na seansie byłem wczoraj, zaciągnięty trochę siłą przez młodszą siorkę. Ale wbrew własnym oczekiwaniom - nie żałuję. I ona, i ja bawiliśmy się nieźle. Wiadomo, było parę naiwnych momentów, ale ogólnie bardzo spoko. Siostra 13 lat zadowolona.

anusia007

Skończcie już klepac te opłacone opinie bo aż śmiesznie się to czyta

użytkownik usunięty
JohnTheBrave

Jakieś dowody? Czy tak hobbystycznie rzucasz oskarżeniami? ;p

Serio film na 9 lub 10 i to pisanie jaki on nie jest wspaniały ma być rzetelna opinia? Poza tym tu są kreslone okrągłe zdania, które można odnieść do dosłownie każdej produkcji. Typowy szablon

JohnTheBrave

Byłeś chociaż na filmie czy tylko tak dla sportu dajesz 1 ? Bo jak na moje oko twoja ocena wygląda jak "opłacona". Przez kilkanaście lat na filmwebie ocenę 1 dałem może raz. Nie wiem jak film musi być zły aby dostał 1.
Ja na filmie nie byłem ale szukam opinii jakby co.

Tymoteusz81

Byłem w styczniu. Pytaj o detale to Ci je podam

JohnTheBrave

Czemu rzucasz oskarzeniami? Tylko dlatego, ze Tobie sie podobalo, a innym tak? Kazdy ma prawo do wlasnej oceny, Napisz po prostu co Ci nie podobalo.

JohnTheBrave

Za to rzetelną opinią jest ocena 1 i pisanie o opłaconych kontach?

tomskc

Widząc 10 i recenzje Filmweb na 4, raczej?

to chyba hobbystycznie

anusia007

ze wszystkim się zgadzam, świetnie się bawiłem, jako rodzic targetu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones