PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 507 862
oceny
8,3 10 1 507862
8,1 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Więc tak tradycyjnie co dwa tygodnie w piątki o 20:00

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia 02.01.2015 rok o 20:00 w TVN
Władca Pierścieni Dwie Wieże 16.01.2015 rok o 20:00 w TVN
Władca Pierścieni Powrót Króla 30.01.2015 rok o 20:00 w TVN

Dla przypomnienia Hobbit Pustkowie Smauga w HBO 25 grudnia o 20:10!!!

ocenił(a) film na 8

Niestety oglądanie Władcy Pierścieni w TVN-ie z reklamami na 3 albo 4 x 15 minut i lektorem psuje przyjemność z oglądania filmu.

użytkownik usunięty
1992kamil

Może według ciebie a lektor co w nim złego Lektor Gudowskiego jest bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

O ile lektor może być jeszcze znośny - sam oglądam niektóre filmy z lektorem - to reklamy już nie. Szczególnie takie jakie są teraz puszczane w telewizji. Słuchanie przez 45 minut o hemoroidach i infekcjach pochwy skutecznie zabija klimat każdego filmu. ;)

użytkownik usunięty
1992kamil

a mnie nie i nie przesadzał bym z tym 45 minut reklamy na TVN są teraz krótsze niż w polsacie. A ja na te 10 minut mam przynajmniej czas by iść do toalety za potrzebą, i z niej wrócić oraz zrobić sobie jeszcze kubeczek ciepłego kakao. W TVP taki film bym musiał sobie przerwać, a ja nie lubię w trakcie trwania filmu sobie go urywać. jak chcę to se mogę na Laptopie włączyć EE i przerwać film wtedy jak muszę iść się napić czy zjeść.

Dzięki za info:)). Ostatnio tak sobie myślałem, kiedy ponownie puszczą trylogię Władcy pierścieni. Super wiadomość!

A czy trylogia Władcy Pierścieni w tym maratonie będzie w Edycji Rozszerzonej?

użytkownik usunięty
Nethron

nie tylko w kinowej. TV nie ma rozszerzonych

No tak szkoda ;/ Niezły byłby seans dajmy na to Powrotu Króla razem z reklamami TVN :P Pewnie film by leciał do rana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones