PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 507 845
ocen
8,3 10 1 507845
8,1 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Według mnie jest bardzo dobry. Wczuwa się w tekst, potrafi zaciekawić i świetnie buduje napięcie. A jakie jest wasze zdanie?

ocenił(a) film na 10
Skeletor

Również uwazam ,że lektor na tvn jest dobry.

Skeletor

W porównaniu do tych lektorów typu jak ten w HP to ten jest super dobry.. ;D

ocenił(a) film na 9
Stubcia

od kiedy to w HP jest lektor zawsze myślałem że w HP jest dubbing

ocenił(a) film na 10
Joker_27

uwielbiam słuchać tego, jak ten lektor czyta beznamiętnym głosem "Władca Pierścieni" na początku każdej części, świetnie to brzmi

Joker_27

A kto czyta na TVN? Zawsze oglądałem w internecie. Wersję reżyserską czyta Gudowski.  Wersji zwykłej bardzo dawno nie znalazłem. Jeszcze pamiętam że Władcę Pierścieni Borowiec przeczytał ale czy to jeszcze na VHS tego już nie pamiętam. Jeszcze ktoś Władcę Pierścieni kiedyś przeczytał ale to chyba na dvd dołączanych do jakiegoś magazynu filmowego. 

ocenił(a) film na 10
Skeletor

Ja tez przepadam za tym lektorem, głownie dlatego ze jak czyta to w ogóle go jakby "nie słychać" i można się skupić na filmie; niektórzy lektorzy mają tak irytujące głosiki, że w ogóle nie da się wczuć w to co się dzieje na ekranie:)

ocenił(a) film na 10
emily16

ten lektor jest genialny! najlepszy z możliwych!

ocenił(a) film na 10
Ealiser

Najlepiej się ogląda z napisami xD

ocenił(a) film na 10
T_a

Pewnie, że z napisami najlepiej, ale faktycznie to jedyny lektor, który mnie nie wkurza i nie przeszkadza w oglądaniu. Robi fenomenalny nastrój - Uwielbiam jak klimatycznym głosem mówi na początku Drużyny Pierścienia: "Świat się zmienił, mówi mi to woda, mówi mi to ziemia...". To bodajże Maciej Gudowski.

ocenił(a) film na 10
AdamCFC

Tak, najlepiej było by w ogule rozumieć biegle angielski i oglądać bez lektora. Ale, racja, ten lektor był naprawdę dobry, w niektórych filmach lektorzy mają bardzo ostry i twardy głos i nie można sie skupić na filmie.
Uwielbiam oglądać zwiastun Powrotu Króla jak aragorn wygłasza mowę pod czarna bramą. Brzmi naprawdę cudownie.

ocenił(a) film na 10
Zielonoo

Nie trzeba aż tak super znać angielski. Problemem mogą być co najwyżej kwestie wypowiadane równocześnie przez kilku bohaterów.
A co do filmu po angielsku, wersje rozszerzone wszystkich części: http://so.youku.com/search_video/q_lord%20of%20the%20rings%20extended_orderby_1_ page_1.html
gdybym tylko jeszcze znał chiński.

ocenił(a) film na 10
Seba13169

Lektor jest moim zdaniem najlepszy jaki mógłby być nie licząc już paru wpadek , np. Galadria, ale to już pewnie nie jego wina.

Skeletor

Pan Gudowski to jeden z najlepszych obecnych lektorów telewizyjnych.

użytkownik usunięty
Skeletor

Jak on się nazywa?

ocenił(a) film na 10

Maciej Gudowski.
I w wersji rozszerzone też chyba on jest lektorem

użytkownik usunięty
smyro1

Bardzo dobry komentator.

ocenił(a) film na 9
Skeletor

Lektor jest bardzo dobry :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Skeletor

Uważam lektor który był na tvn za bardzo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones